Prohlídka zámku


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Šluknovský zámek má pro své návštěvníky připravený svůj prohlídkový okruh. V rámci prohlídky jsou pro návštěvníky otevřeny téměř všechny prostory zámku, včetně dobových místností s původními exponáty. V přízemí zámku je také pro návštěvníky k dispozici Regionální informační centrum s veřejným internetem, které poskytuje své služby všem turistům a návštěvníkům města. Občerstvení nabízí útulná zámecká cukrárna.


V červenci 2012 byla v prostorách Šluknovského zámku zřízena stálá expozice Svazu c. k. vojenských vysloužilců zemí Koruny české - Šluknovsko, vojenští vysloužilci a velká válka.

Další stálou expozicí ve Šluknovském zámku je Lesnické muzeum, které bylo slavnostně otevřeno v červnu 2012.

  Otvírací dny Čas
Leden - Prosinec Po - Pá 9:00 - 17:00
Leden - Prosinec So + Ne 9:00 - 12:00, 12:30 - 17:00

Fotografie a videa

Šluknovský zámek

sluknovsky-zamek-2.jpg
Nejsevernější město ČR Šluknov se může pyšnit novou dominantou, a to zrekonstruovaným renesančním zámkem. Zámek má prohlídkový okruh, v jehož rámci jsou pro návštěvníky otevřeny téměř všechny prostory zámku, včetně dobových místností s původními exponáty. V přízemí zámku je pro návštěvníky k dispozici Regionální informační centrum s veřejným internetem, které poskytuje veškeré své služby jak turistům, tak i návštěvníkům města.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz