ANTOLOGÍA


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


ANTOLOGÍA


Dozvíte se, co dělá vaše spodní prádlo, když se na něj zrovna nedíváte. Názorně vám předvedeme, že pouliční lampy dokáží být největším nepřítelem člověka. Přesvědčíme vás, že zvířata jsou mnohem inteligentnější, než jste mysleli. Připravte se zkrátka na to, že u nás není nic tak, jak byste čekali.

Nonverbální show plná chytrého humoru, tance a černodivadelního umění vás nejen dobře naladí, ale také ukáže, jak se vypořádat s některými vlastnostmi lidí, se kterými se dennodenně setkáváme.

Antología je jedním z nejoblíbenějších titulů. Soubor s ním vystoupil před vyprodaným náměstím v italském městě Campobasso před 15 000 diváky, v severoamerické Nicaragui a El Salvadoru představení přišli navštívit tamější prezidenti, a v roce 2002 čtyři ze scének reprezentovali Českou republiku na summitu NATO v Praze.


Fotografie a videa

Černé Divadlo Jiřího Srnce

srnec-theatre-1.jpg
Black Light Theatre Srnec má sál v Paláci Savarin, produkci naleznete na pražské Zbraslavi na rohu ulic Žitavského a U Lékárny, nedaleko Zbraslavského náměstí, v budově místního Sokola. Tento český divadelní soubor, patří od svého vzniku mezi nejznámější reprezentanty českého divadelnictví ve světě.
Mapa - Černé Divadlo Jiřího Srnce

Na Příkopě, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 226 051 528
E-mail: tickets@srnectheatre.com
Web: http://www.srnectheatre.com/

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz