Krytý plavecký bazén Lochotín

Sokolovská, 323 00, Plzeň, Tel.: +420 373 300 333, info@bazenslovany.cz
Plzeň/Sport - Plzeň
Krytý plavecký bazén Lochotín

kryty-plavecky-bazen-lochotin-1.jpg
Bazén Lochotín najdete v Sokolovské ulici uprostřed nejlidnatějšího plzeňského sídliště Lochotín. Návštěvníkům je zde k dispozici v ceně vstupného nejen plavecký a dětský bazén, ale také vstup do saunové komory pro muže i ženy v prostoru sprch.
Mapa - Krytý plavecký bazén Lochotín

Sokolovská, 323 00, Plzeň

Telefon: +420 373 300 333
E-mail: info@bazenslovany.cz
Web: http://www.bazenlochotin.cz/


Plavecký areál na Lochotíně Vám nabízí plavecký bazén se šesti drahami o rozměrech 25 × 12,5 m a dětský bazén o rozměrech 12 × 8 m. V ceně vstupného mají návštěvnící také možnost využít saunové komory (pro muže i ženy) v prostoru sprch. V nabídce služeb, které plavecký areál poskytuje je výuka plavání prostřednictvím Plavecké školy Slávia VŠ Plzeň. Rozsah a rozvrh plaveckých kurzů najdete na oficiálních stránkách provozovatele.

Malý bazén je pro veřejnost otevřen jen o víkendu, letních prázdninách a státních svátcích.

Dále jsou Vám k dispozici různé druhy cvičení v zrcadlovém sále, se zaměřením na maminky s dětmi a děti, ale i pro širokou veřejnost a to jak kondičních cvičení, tak moderních, např. zumba, bosu, piloxing, flowin, kruhový trénink, jóga, aerobic , power step, step master, bodyforming a mnoho dalších.

Během roku 2014 proběhne rozsáhlá rekonstrukce venkovního bazénu včetně výstavby nového brouzdaliště. Časem tak vznikne i venkovní areál. Postupně budou probíhat též úpravy vnitřní části.

  • Plavání
  • Sportovní kurzy
  • Plavecká škola/klub
  • Sauny
Otvírací dny Čas
Po - Pá 6:00 - 22:00
So - Ne 9:00 - 20:00Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz