Koupaliště Sokolov

Slovenská, 356 01, Sokolov, Tel.: +420 777 220 242, makroinvest@centrum.cz
Sokolov/Sport - Sokolov
Z méně obvyklých atrakcí tu mají aquazorbing i více známý minisquash, často zde probíhají utkání smíšených družstev ve vodním pólu.

Brzy ráno a večer po sedmé hodině na koupališti trénují závodníci, v ostatních hodinách areál slouží veřejnosti.

Velikou novinkou jsou dětská šlapadla v samostatném gumovém bazénku.

Zde si můžete také koupit nafukovací míče, rukávky, stříkací pistole a podobný sortiment.

Dále je pro vaše ratolesti připraveno veliké pískoviště, klouzačka, kolotoč, dětská hrazda, houpadla a spousta krátce střiženého trávníku.

U Plavčíka si můžete zdarma zapůjčit slunečník, jejich počet je však omezen, proto upřednostňujeme rodiče s malými dětmi a kardiaky. Před areálem jsou vám k dispozici dvě dětská hřiště zdarma.

V případě příznivého počasí otevřeno v sezoně denně od 10:00 do 19:00.

Dětský bazén

- určený zejména pro malé děti. Bez malých dětí ostatním vstup zakázán!  Hloubka bazénku je od 5 do 40 cm. U bazénu nekuřte a nejezte, dětem nedávejte na hraní věci, jež se mohou ve vodě rozmočit. Kontrolujte prosím své ratolesti, ať nenosí do bazénku písek. Kvalitu vody máme na vynikající úrovni nejen díky tomu, že napouštíme pitnou vodou, ale máme tu šikovného strojníka , který se fakt vyzná! Aktuální teplotu vody najdete na titulní stránce, v průběhu sezony se pohybuje od 19 do 25 oC.Při vstupu s nejmenšími používejte prosím koupací pleny (k dostání na Minisquashi - okno vedle zmrzliny). V blízkém okolí dětského bazénku jsou herní prvky. Pro rodiče s nejmenšími dětmi jsou k dispozici zdarma k zapůjčení slunečníky.

Bazén - neplavci

- určený pro neplavce o rozměrech 50 x 16 m s postupně svažitým dnem 0,8 m až 1,2 m je určen zejména pro děti. Do bazénu je instalována Julča – nafukovací skákadlo pro malé děti, vedle ní je instalován Drak světák – nafukovací skákadlo pro větší děti. Do bazénu dále ústí Multislide - dvojitá klouzačka, kde děti mohou závodit v rychlém sjezdu a Tobogán. Kvalitu vody máme na vynikající úrovni nejen díky tomu, že napouštíme pitnou vodou, ale máme tu šikovného strojníka, který se fakt vyzná a o vodu se vzorně stará celý den! Průzračnou vodu nám prosím pomáhejte udržovat tím, že se před vstupem do bazénu osprchujete, krémy na opalování dětem natírejte pouze na tvář a ramena, zbytek těla jim napatlejte, až když vylezou z bazénu. Aktuální teplotu vody najdete na titulní stránce, v průběhu sezony se pohybuje od 19 do 25 oC.

Bazén plavci

- určený pro plavce o rozměrech 50x15m s postupně svažitým dnem 1,6 m až 2,4 m je určen výhradně pro plavce, neplavcům je vstup zakázán, rovněž sem neberte nafukovací matračky a jiná „plavidla“.  Kvalitu vody máme na vynikající úrovni nejen díky tomu, že napouštíme pitnou vodou, ale máme tu šikovného strojníka, který se fakt vyzná a o vodu se vzorně stará celý den! Průzračnou vodu nám prosím pomáhejte udržovat tím, že se před fstupem do bazénu osprchujete, krémy na opalování natírejte na svá těla až po plavání. Jste-li beachvolejbalisti, po hře ze sebe prosím spláchněte písek, je kvalitní, jemný a strašně špatně se ze dna bazénu vysává :o). Aktuální teplotu vody najdete u vstupu do koupaliště, když napouštíme má 11oC, v průběhu sezony se pohybuje od 19 do 24 oC.
Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz