Masarykův okruh Brno

Masarykův okruh, 664 81, Ostrovačice, Tel.: +420 546 123 300, info@automotodrombrno.cz
Ostrovačice/Sport - Ostrovačice




Masarykův okruh Brno

masarykuv-okruh-brno.JPG
Tradice Masarykova okruhu sahá až do roku 1930, kdy byla vybudována přírodní trať vedená po silnicích na okraji rozrůstajícího se Brna. Od roku 1965 je Masarykův okruh tradičním hostitelem nejprestižnějšího motocyklového šampionátu na světě – Grand Prix silničních motocyklů. Současný Masarykův okruh vznikl v letech 1985-1987 a je špičkovou závodní tratí splňující nejpřísnější kritéria pro pořádání prestižních světových motoristických závodů. Masarykův okruh je pravidelně zapsán v kalendáři Mezinárodního mistrovství České republiky v automobilové okruhové soutěži i v motocyklovém mistrovství.
Mapa - Masarykův okruh Brno

Masarykův okruh, 664 81, Ostrovačice

Telefon: +420 546 123 300
E-mail: info@automotodrombrno.cz
Web: www.automotodrombrno.cz


Automotodrom Brno je společností provozující závodní motoristickou dráhu Masarykův okruh. Vznikla v roce 1994 a sídlí přímo v řídící věži závodní trati. Okruh hostí několik světových šampionátů – především Mistrovství světa silničních motocyklů (MotoGP) a Mistrovství světa Superbike.

Společnost pravidelně pořádá akce pro veřejnost – Dny otevřené dráhy, in-line bruslení, cyklistické jízdy, jízdy veřejnosti pro automobily i motocykly a kurz bezpečné jízdy na motocyklu Motoškola a další.




Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz