Datum a čas konání Místo konání Vstupenka
3.10.2014 22:00 SaSaZu

Example se letos opět vrátí do Česka! Vystoupí jako live band v pražském klubu SaSaZu. Skvělá zpráva pro fanoušky britského zpěváka, kterých je v Česku požehnaně. Example se letos na podzim opět vypraví do Prahy a představí se na své tour věnované jeho novému albu Live Life Living, které se uskuteční v pražském klubu SaSaZu na Bubenském nábřeží. Začíná se už pomalu stávat tradicí, že se u nás tento zpěvák začíná objevovat pravidelně každým rokem. Minulý rok tu vystoupil v pražské Incheba Aréně a v roce 2012 naší zemi stihl navštívit dvakrát a z toho jednou vystoupil dokonce na samotném festivalu Rock For People.


Letos k nám tento jednatřiceti letý zpěvák, který se svými hity Natural Disaster, Changed The Way You Kiss Me a nebo třeba Won´t Go Quietly dobil přední příčky hitparád a na svých singlech spolupracoval s předními jmény DJingu jako jsou Calvin Harris či například Laidback Luke, má za sebou velkou historii a a s desítkou singlů má za sebou celkem 4 úspěšná studiová alba.

Nicméně Example stále pracuje na své tvorbě a chystá obrovské tour pro své již páté studiové album s názvem Live Life Living, které přijede představit k nám do Česka 3.října 2014 přímo do vyhlášeného pražského klubu SaSaZu.  Když zhodnotíme Examplova předchozí vystoupení v Česku, tak Vám s jistotou můžeme doporučit navštívit toto vystoupení jelikož věříme, že to bude uřčítě opět stát za to !SaSaZu

sasazu-1.jpg
Klub ve velkém stylu, to je SaSaZu v pražských Holešovicích na Bubenském nábřeží. Rafinovaný interiér s velkou hudební stage je obklopen bary a volným prostorem. Živé kapely a DJs je možné si vychutnat i z privátních lóží v patře nad hledištěm. Maximální kapacita klubu je až 2 500 stojících a kolem 350 sedících hostů.
Mapa - SaSaZu

Bubenské nábřeží, 170 00, Praha 7

Telefon: +420 778 054 054
E-mail: club@sasazu.com
Web: http://www.sasazu.com

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz