Vstup na koupaliště


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Koupaliště Čakovice nabízí dva bazény dlouhé 50 metrů a jeden 46 metrů dlouhý tobogán. V areálu je pro návštěvníky připraveno kompletní sociální zázemí.


Travnatá plocha v areálu koupaliště má kapacitu až tři tisíce návštěvníků. Starší lidé přivítají možnost posedět si na lavičkách ve stínu vzrostlých stromů, maminky s batolaty si oblíbily mělké brouzdaliště kolem bazénů. K občerstvení slouží prodejní stánky s nabídkou točených nealko nápojů a piva, dále pak klobásky, hranolky, zmrzlinové výrobky, cukrovinky apod.

První bazén je vhodný pro malé děti, na kraji je to spíše brouzdaliště a ani v nejhlubších místech není hluboký. Do tohoto bazénu také vede tobogán (46 metrů), vstup na na tobogán je zdarma.
Druhý bazén je vhodný pro plavce, i když v méně hluboké části člověk normálně stačí (maximální hloubka velkého bazénu je 2,5 m).

Koupaliště má vlastní úpravnu vody a její kvalita je sledována jak vlastními pracovníky, tak i městskou hygienickou stanicí.

  Otvírací dny Čas
Červen Po – Ne 9:00 - 19:00
Červenec Po – Ne 9:00 - 19:00
Srpen Po – Ne 9:00 - 19:00

 Otevírací doba se může změnit v případě nepříznivého počasí.


Fotografie a videa

Koupaliště Čakovice

koupaliste-cakovice-3.jpg
Koupaliště Čakovice je venkovní, zpřístupněno je tedy pouze v letních měsících. Nabízí dva bazény s pozvolna svažitým dnem, které jsou dlouhé 50 metrů. Dětský bazén je z jedné strany spíše brouzdalištěm, na hlubší straně sem pak ústí tobogan dlouhý 46 metrů. Druhý bazén má maximální hloubku 2,5 metru. K občerstvení slouží prodejní stánky s nabídkou nealko nápojů a piva, dále pak klobásky, hranolky, zmrzlinové výrobky, cukrovinky atd.
Mapa - Koupaliště Čakovice

Ke Stadionu, 196 00, Praha 9

Telefon: +420 283 930 012
E-mail: mivoj@cakosport.info
Web: http://www.cakosport.info

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz