Zóna 5 – celý areál


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Navštivte moderní pardubické aquacentrum - k dispozici Vám budou všechny bazény a atrakce, ve vnitřní i vnější části. Nestačí? Pak jsou zde pro Vás fitness a wellness služby, opalování na umělé sluneční louce. Děti si zde dooravdy užijí, s doprovodem i bez něj - od brouzdališť k větším bazénům až po dětské hřiště. Zkrátka ideální akce pro celou rodinu.


Otevřeno celoročně Po - Pá So + Ne, svátky
 50 m bazén, fitness 6:00 - 21:45 10:00 - 21:45
Wellness 12:00 - 21:45* 10:00 - 21:45
Aqua 10:00 - 21:45 10:00 - 21:45
Mokré bistro pouze Pá 14:00 - 21:45 10:00 - 21:45

*) Ve čtvrtek je wellness vyhrazeno pouze pro ženy.  V době letních prázdnin je wellness otevřeno Po - Pá pouze 17:00 do 21:30 hodin.

 • 50m bazén Pardubice

Nejmodernější bazén v Čechách splňuje všechna kritéria, jak pro závodní plavce, tak pro kondiční i rekreační plavání.
Jako jediný bazén v republice disponujeme závodními nášlapnými bloky od firmy Omega. Tyto bloky jsou používané na světových a evropských soutěžích.

Věříme, že díky našemu vybavení vytvoříme skvělé prostředí pro profesionální, kondiční i příležitostné plavce.

Teplota vody 27°C

 • tobogán „Megaslide“ 

Dosahuje úctyhodné délky 102 metrů. Tobogán se sjíždí na nafukovacích kruzích. Je skvělé, že si tobogán můžete užít ve dvou! Celá divoká jízda končí v bezpečném dojezdu, který je pod neustálým dohledem pro maximální bezpečí vás i vašich dětí.

 • troj-skluzavka

Dlouhých 34 metrů se můžete koukat na vřeštící spolujezdce a užívat si tak společně adrenalinu a závodění!

 • rekreační bazén

Ústí do něj skluzavka a tobogán, vyzkoušejte vodopád, masážní trysky nebo vodní chrliče. Teplota vody 29°C.

 • skokanský bazén

Máme pro Vás připravenu třešničku na dortu v podobě horolezecké stěny. Žádné jištění nebo lana. Zkuste se držet doslova zuby nehty.  Teplota vody 27°C.

 • brouzdaliště

Pro nejmenší s příjemně teplou vodou, sami se přesvědčíte o tom, že si Vaše ratolesti pobyt v centru užijí od A do Z. Hloubka 30 cm, teplota vody 30°C.

 • malá dětská skluzavka
 • interaktivní vodní ucpávačka
 • další vodní hosté - delfín a mořský ježek :)
 • dětský výukový bazén

Sousedí s brouzdalištěm. Bazén je určen především pro předškolní děti a díky svým rozměrům 12 x 8,5 m a hloubkou 0,6 - 0,9 m je ideální pro plavecký výcvik. Teplota vody 29°C.

 • dvojvířivka

Odpočinout si a relaxovat můžete ve dvou propojených masážních vířivkách. Věřte, že to bude moc příjemné a povzbuzující. Teplota vody 32°C.

 • Mokré bistro

Je dostupné z 50 m bazénu i aqua zóny, nabízí bohatý sortiment. Vy i Vaše děti určitě potřebujete doplnit zásoby energie k Vaší pohodě. Nechte se zlákat k posezení a ochutnejte z naší široké nabídky občerstvení.

LETNÍ PLÁŽ (otevřeno červen - srpen)

 • víceúčelový bazén  

hloubka od 120 do 160 cm, teplota 26°C

atrakce:

 • tobogán (téměř 100 m)
 • skluzavka
 • šplhací síť
 • chrliče
 • masážní vodní lůžka 
 • dětský bazén s vodní číší

hloubka 95 cm, teplota 26°C

 • brouzdaliště 

  Pro nejmenší je tu brouzdaliště se skluzavkami a pumpou s otočným vědrem, teplota 26°C

 • Bistro na pláži

Občerstvení s širokým sortimentem nápojů a rychlého občerstvení najdete přímo na pláži nebo na jižní terase budovy aquacentra.

 

SAUNA & LÁZNĚ

 • Suchá finská sauna

Dochází k okamžitému pocení díky vysoké teplotě a malé vlhkosti na rozdíl od turecké lázně, při pocení je vhodné se masírovat kartáčem. Dochází k vylučování toxinů potem.
Citelným z výšením tělesné teploty dochází k lepšímu vypořádání organismu s potencionálními viry v těle a k uvolňování unavených svalů, blahodárný účinek na dýchací cesty – rozšiřování průdušinek. Zklidňuje stresovaný mozek - tělo do krve vyplavuje úlevu přinášející látky, jako jsou endorfiny.

Následné ochlazení ve sněhové komoře zvyšuje imunitu a přispívá k otužování a zlepšení fyzické kondice. Pravidelností docílíte zlepšení celkové fyzické a psychické odolnosti organismu.
Není vhodné kombinovat saunu s ostatní fyzickou aktivitou.

 • Infrakabina

Kabina podobná sauně, která díky infrapanelům prohřívá lidský organismus. Ideální je navštívit infrakabinu před sportovní, rehabilitační či regenerační aktivitou, před kosmetickým ošetřením pleti nebo před pobytem v chladném prostředí.

 • Sluneční louka

V zimním období jistě oceníte naší unikátní sluneční louku. Dokážeme vám, že se v lednu můžete cítit téměř jako v červenci... Můžete si odpočinout na kvalitních lehátkách a užít si trochu toho sluníčka.

 • Sněhová komora

Ve velmi krátkých intervalech zažijete opravdový mráz na vlastní kůži. Naprosto neuvěřitelně působí na chronické potíže, záněty, bolest, alergie, ale i při hubnutí. Rychle zvládne chronickou únavu, stres a deprese a další nemoci. Zřetelný efekt nastává již po pěti až deseti aplikacích.

 • Turecká lázeň

Na rozdíl od sauny založena na vysoké vlhkosti - 100% a nižší teplotě. Pára výrazně zjemní pleť a vyčistí póry. Tato procedura dokonale uvolní svalstvo i stres.

 • Kneippova lázeň

Příjemné prohřívání nohou v teplé vodě je střídáno ochlazením v ledové. Po dobu procedury jsou Vaše chodidla jemně masírována. Po několikátém opakování a osušení se v nohách postupně šíří vlna tepla, která pokračuje do celého těla. Střídáním teplé a studené vody dosahuje Kneippova lázeň blahodárných účinků na prokrvení nohou a metabolismus. Pomáhá nejen při poruchách krevního oběhu, ale i při bolestech hlavy a nachlazení.

 • Solná lázeň

Parní lázeň s vysokým obsahem soli ve vzduchu. 45 minut nahradí 3 dny u moře! Blahodárné účinky při léčbě astma, nemoci horních a dolních dýchacích cest, alergie, ekzémy, akné, dýchavičnost, kuřácký kašel.

 • Bylinná lázeň

Zde jde hlavně o relax a osvěžení celého těla bylinným napařováním. Pára má blahodárné účinky nicméně vlhkost nedosahuje takové koncentrace jako v případě turecké lázně.

 • Ochlazovací bazének

 Prudké ochlazení po saunování, nebo turecké lázni je podstatné pro završení celého cyklu. Ochlazení vám navodí pocit svěžesti a dobrou náladu.

 • Odpočívárna

Příjemné zklidnění organismu na pohodlných lehátkách - důležitá relaxace po saunování a masáži.

 • Wellness bar

Jistě uvítáte možnost zakoupit si v průběhu relaxace nápoje a využijete náš wellness bar. Doplňování tekutin je v průběhu saunování velmi důležité a proto nepodceňte odvodnění Vašeho těla.

 

MASÁŽE

Masáže poskytuje studio Lotus Siam Style

 • Tradiční thajská masáž - NUAT BORAN

NUAT BORAN, navozuje pocit hlubokého uvolnění, udržuje tělesnou kondici, rozhýbá zatuhlé svalstvo a šlachy. Obzvláště se doporučuje k rekonvalescenci, po úrazech a znehybněních a po operačních zákrocích jako SPECIÁLNÍ individuální rehabilitace. Omlazuje tělo a přispívá k celkové regeneraci. Jejím základem je nauka o neviditelných energetických liniích, tzv. Senech, které procházejí lidským tělem, a na nichž leží důležité akupresurní body.

Působením na tyto body je možné odstraňovat blokády jak fyzické, tak mentální, obnovit správný energetický tok v těle, mírnit bolest nebo léčit některá onemocnění.

 • Olejová thajská masáž

Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních čistě přírodních masážních olejů, obsahující množství vitamínů a výživných látek se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku a celé tělo.

Je kombinací jemnější formy klasické thajské masáže a olejové AROMA masáže.

Olejová  AROMA masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a zároveň posiluje celý organismus. Odstraňuje únavu a vyčerpanost a nahrazuje je léčivým, klidným a harmonickým stavem vašeho těla i mysli.Provádí se na nahé tělo.

 • Antistresová masáž – záda, šije, hlava

Je systematicky zaměřená masáž, při níž dochází k vyladění obou mozkových hemisfér, hluboké relaxaci celého nervového systému, protahuje svaly, působí tlakem na důležitá energetická centra zad a krční páteře a zbavuje je napětí a bloků.

Pokračuje masáží zátylku, dále jemnou masáží obličeje a vlasové části hlavy. To přispívá k odplavení emocí, které se projevují v obličejové části a k uvolnění celého těla a prohloubení stavu úlevy a relaxace.

Tato terapeutická masáž pomáhá při bolestech zad všeho druhu,při revmatismu, bolestech krční páteře, léčí migrény a bolesti hlavy, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje imunitu, pomáhá proti nespavosti, hyperaktivitě, lehkým mozkovým dysfunkcím a celkově zklidňuje organismus. Navozuje velmi příjemný a stabilní fyzický i duševní stav.

 • Thajská masáž chodidel - NUAT TAAO

Thajská reflexní masáž chodidel výrazně pomáhá odstraňovat stresy, emoce, psychickou a fyzickou únavu po náročné duševní práci, po sportovním tréninku, po dlouhých cestách autem a letadlem a především v letních měsících

Přes reflexní plošky na chodidlech, kde se nachází přes 7 200 nervových zakončení a energetických bodů propojených se všemi tělesnými funkcemi a orgány lze působit na zdraví a celkovou regeneraci těla. Poté následuje tlaková masáž nohou, šíje a ramen, k uvolnění napětí a blokád.

FITNESS

Fitness se rozkládá na ploše 350 m2 a je rozděleno na 4 zóny.

 • Kardio zóna

Zde najdete:  běhátka, elliptically, rotopedy, veslařské trenažery od firmy TRUE

 • Strojová zóna - posilovna

V této zóně je vybavení od firmy Nautilus řady Nitro plus

 • Funkční zóna

Zóna je vybavena nářadím od firmy Reebok. Včetně tzv. FTS konstrukce.
Ideální pro osobní trenéry a skupinové cvičení, kde využíváte váhu vlastního těla a
nářadí, které se dá zakomponovat do FTS konstrukce. Cílem bylo umístit na malý prostor co nejvíce stanovišť s co největším rozsahem pohybu při zachování pravidel funkčního tréninku a s maximálním zřetelem na bezpečnost cvičenců.

 • Fitness bar

Můžete využít široké nabídky energetických nápojů, koktejlů, energetických tyčinek a gelů.

 


Fotografie a videa

Aquacentrum Pardubice

aquacentrum-pardubice-1.jpg
Moderní aquacentrum v Jiráskově ulici disponuje ve vnitřní i vnější částí několika bazény s různou specializací a teplotami v rozmezí 27–32 °C. Návštěvníkům nabízí fitness a wellness služby, opalování na umělé sluneční louce a pamatuje i na děti s doprovodem i bez něj. Prostředí je vhodné také k plavání kojenců. Park v létě funguje jako dětský příměstský tábor.
Mapa - Aquacentrum Pardubice

Jiráskova, 530 02, Pardubice

Telefon: +420 461 101 200
E-mail: info@aquapce.cz
Web: http://www.aquapce.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz