UFFO - Společenské centrum Trutnov

náměstí Republiky, 541 01, Trutnov-Střední Předměstí, Tel.: +420 499 300 999, info@uffo.cz
Trutnov-Střední Předměstí/Divadla - Trutnov-Střední Předměstí
UFFO - Společenské centrum Trutnov

spolecenske-centrum-trutnovska-pro-kulturu-a-volny-cas-1.jpg
Hlavním posláním společenského centra Uffo je obohacení života Trutnovanů a reprezentace města Trutnova v rámci České republiky i v zahraničí. Skupina pořádá řadu divadelních představení (samostatných i v rámci předplatitelských skupin).
Mapa - UFFO - Společenské centrum Trutnov

náměstí Republiky, 541 01, Trutnov-Střední Předměstí

Telefon: +420 499 300 999
E-mail: info@uffo.cz
Web: http://www.uffo.cz/


Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas (SCT) je příspěvkovou organizací města Trutnova provozující společenské centrum Uffo, Národní dům, kino Vesmír a Kulturní klub Nivy.

Činoherní divadlo A

Skupina, která nabídne výběr nejlepších produkcí českých činoherních divadel. V nabídce je zastoupen komediální žánr, světové drama, ruská klasika i současné české divadlo. Poprvé se v Uffu představí pražské Divadlo Na zábradlí a Jihočeské divadlo České Budějovice.

Činoherní divadlo B

Poprvé v Uffu uvidíte úspěšný mladý Cabaret Calembour. Diváci této skupiny se mohou těšit na silné lidské příběhy, autorské divadlo, ruskou klasiku, titul světové dramatiky v moderní úpravě, divadelní adaptaci bestselleru.

Divadlo a hudba

Tuto abonentní skupinu tvoří šest inscenací, jejichž nedílnou součástí je hudba. Hudba populární, rocková, muzikálová nebo z pera klasika W. A. Mozarta, a to v podobě muzikálu, opery či hudebně-scénického žertu. Skupina Divadlo a hudba kromě toho nabídne také dvě skvělé komorní činohry.

Divadelní delikatesy

Abonentní řada, která nemá v České republice obdoby. Nově přináší do Trutnova výběr těch nejlepších představení z celého světa, vesměs hvězd prestižních zahraničních festivalů. A vždy s důrazem na tři základní faktory - atraktivitu, originalitu a samozřejmě srozumitelnost. Chcete-li tedy vidět v akci na vlastní oči moderní americkou kabaretiérku, kanadské divadlo na bruslích, francouzského mima a další skvělé performery, pak jsou delikatesy vaší jedinečnou příležitostí.


Fotografie a videa


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz