VIP autogramiáda JAKUBA SMOLÍKA


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


11.10.2019 – koncert Hodonín


11.10.2019 – autogramiáda Hodonín

9.11.2019 – koncert Karlovy Vary

9.11.2019 – autogramiáda Karlovy Vary

11.11.2019 – koncert Hradec Králové

11.11.2019 – autogramiáda Hradec Králové

V.I.P. autogramiáda s drobným pohoštěním: od 18:00 do 18:45 hod.

K jakékoliv vstupence si můžete zakoupit také vstupenku na VIP autogramiádu Jakuba Smolíka, která se uskuteční hodinu před samotným koncertem v uzavřených prostorách Kulturního domu Hodonín. Součástí VIP autogramiády je i drobné občerstvení. Vstupenky na VIP autogramiádu jsou ve velmi omezeném množství.

Platí pouze se vstupenkou na koncert.

Věčný romantik, autor mnoha nesmrtelných hitů, oblíbený zpěvák a výborný vypravěč Jakub Smolík slaví tento rok své životní jubileum – 60 let. Ku příležitosti této události je naplánováno velké koncertní turné, které zavítá i do Karlových Varů.

Koncerty Jakuba Smolíka s kapelou přináší nejen skvělé písničky – na svém kontě má více jak 24 alb, zazní takové hity jako například “Ave Maria”, “Jen blázen žárlí”, “Nejsi má” ale vzhledem k vypravěčskému talentu Jakuba Smolíka také celou řadu zábavných historek nejen z jeho vlastního života. Pomyslnou třešničkou na dortu jsou pak samotní hosté koncertu v Karlových Varech – duety s Petrem Kolářem a Ilonou Csákovou, ale také jejich vlastní písničky, budou ozdobou koncertní show a přispějí k vytvoření neopakovatelné atmosféry.

V Karlových Varech se můžete těšit i na třetího, velmi speciálního hosta nebo spíše hosty dva, kterými jsou Miloš Pokorný a Roman Ondráček neboli legendární duo Těžkej Pokondr, jejichž populární písničky skvěle doplní atmosféru tohoto výjimečného večera.

K jakékoliv vstupence si můžete zakoupit také vstupenku na VIP autogramiádu Jakuba Smolíka, která se uskuteční hodinu před samotným koncertem v uzavřených prostorách Hotelu Thermal. Součástí VIP autogramiády je i drobné občerstvení. Vstupenky na VIP autogramiádu jsou ve velmi omezeném množství.


Fotografie a videa

Hotel Thermal

hotel-thermal2.jpg
Lázně s více než 600 letou tradicí Vás nadchnou krásnou polohou v údolí řeky Teplé i nezapomenutelnou atmosférou. Karlovarská lázeňská léčba je pro své prokazatelné léčebné účinky vyhledávána návštěvníky z celého světa. V areálu hotelu se konají nejrůznější kulturní a společenské akce.
Mapa - Hotel Thermal

I. P. Pavlova, 360 01, Karlovy Vary

Telefon: +420 359 001 111
E-mail: reservation@thermal.cz
Web: http://www.thermal.cz/index.html

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz