PARTIČKA - DEN DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Partička je zábavná improvizační show , kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Během večera vás pobaví v české Partičce Igor Chmela, Ondřej Sokol, Michal Suchánek a Richard Genzer . Cílem pořadu je pobavit diváky tím, že jsou herci vhozeni do vody a netuší, co je čeká.


Během pořadu se herci zúčastňují her, které jim mají zkomplikovat situaci. Jediný, kdo zná témata je moderátor Daniel Dangl, který herce nasměruje. Během her účinkují buď všichni čtyři herci, nebo se střídají. Komunikace mezi nimi způsobuje to, co u nás diváci doteď neviděli. Moderátor má na stole zvonek, kterým spouští a ukončuje jednotlivé hry a je tedy režisérem celého večera. Soutěžící tak ukazují svůj talent ve hrách jako Seznamka, Abeceda, Opera, Detektor lži, Dabing a ve spoustě dalších. Celou show hudebně doprovází Marian Čurko, který je známý svými převleky.

Představení nebude přenášet žádná televizní stanice, jde o divadelní verzi!

Richard Genzer

Richard Genzer se do povědomí veřejnosti dostal především díky pořadu na televizi Nova Tele Tele, kde krom Suchánka vystupoval ještě s Josefem Cardou a Veronikou Žilkovou. Díky tomu se tato dvojice stala velice populární. Účinkoval také v talk show Ms. GS. Zahrál si také ve filmu, konkrétně v třetím pokračování kultovního filmu Kameňák.

Michal Suchánek

Stejně jako Genzer se i Suchánek dostal na vrchol své popularity díky pořadu Tele Tele. Spolu s Genzerem pak účinkoval v talk show Ms. GS. Ovšem na rozdíl od Genzera si Suchánek více užil rolí ve filmech. Určitě nejznámější jeho role je ve filmu Sněženky a Machři, poté i v pokračování Sněženky a Machři po 25 letech. Zahrál si ale i v populárním filmu Tankový prapor či v seriálu Bylo nás pět.

Igor Chmela

Igor Chmela je znám především pro častější návštěvníky divadla. Účinkuje v pražském divadle Na Zábradlí. Mimo to si ale užil už několik filmových rolí. Zahrál si například ve filmech Román pro muže či Karamazovi.

Ondřej Sokol

Ondřej Sokol se nevěnuje jen herectví, díky čemuž ho zná většina diváků. Nejvíce se divákům ukázal v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dále hraje v Činoherním klubu v Praze, kde také režíruje. Ondřej Sokol ovšem má úspěchy i na poli režisérství, kdy mezi jeho díla patří Tele Tele, Mr. GS a i několik dílu Ordinace v růžové zahradě.


Fotografie a videaHlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz