ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2016


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2016


Podzimní Arakain Dymytry Tour 2016 s CD zdarma pro prvních 2000

Přehled všech koncertů naleznete on-line zde

Podzim letošního roku bude ve znamení Arakain a Dymytry. Navážou na veleúspěšné jarní turné sérií dalších 25 koncertů. Odstartují už 30. září v Holýšově a zakončí 17. prosince v Bezně. Navíc pro 2000 nejrychlejších fanoušků, kteří si zakoupí vstupenku na libovolný koncert podzimního tour, je připraven bonus v podobě CD Arakain Dymytry Live ZDARMA. To bylo pořízeno právě během jarní části turné.

Kombinace Arakain x Dymytry na metalové fanoušky zkrátka funguje, a tak se i během letošního podzimu mohou těšit na pokračování tohoto úspěšného spojení. Jarní turné se setkalo s obrovským zájmem ze strany fanoušků. Unikátní propojení kapel, společné songy, všech 10 muzikantů na jednom pódiu, společné sólo bubeníků – v tomto duchu se ponese i podzimní Arakain Dymytry tour.

Nosič, který obdrží prvních 2000 nejrychlejších, bude vložen do obalu digipack se společnou fotografií. Tu si budou moct fanoušci nechat podepsat na plánovaných autogramiádách.

Akce je limitovaná takže v případě zájmu se nevyplácí otálet. Doplňme, že fanoušci obdrží CD u vstupu na daný koncert.

Arakain a Dymytry zahájí společné tour 30. září a během téměř 3 měsíců zavítají například do Zlína, Hodonína, Pardubic, Ostravy, České Lípy, Jindřichova Hradce, Pelhřimova a dalších 18-ti míst po celé České republice.


Fotografie a videaHlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz