MARTIN CHODÚR ZPÍVÁ PRO ZAMILOVANÉ


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Český zpěvák, skladatel, textař a hudebník Martin Chodúr – to je vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar z roku 2009 a dnes jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace. Od vítězství v Superstar se Martin Chodúr prezentuje jako zpěvák působící v žánrově zcela protichůdných repertoárových oblastech. Našel se nejen ve světě popu a rocku, ale i swingu, muzikálu, šansonu a filmových písních. Vedle vrozeného talentu a muzikálnosti ho k repertoárové všestrannosti opravňuje mimořádná technická vybavenost a hlas mnohovrstevnaté barevnosti a tříoktávového rozsahu. Česká populární hudba zkrátka neměla pěkně dlouho zpěváka takových možností a takového pěveckého citu a všestrannosti, jakým se jeví od roku 2009 právě Martin Chodúr.


5. listopadu letošního roku uvede Martin Chodúr, který se letos stal otcem syna Martina, v pražském Divadle U Hasičů svůj nový koncertní program s podtitulem Martin Chodúr zpívá pro zamilované.

Na co se ti, kteří si tenhle koncert nenechají ujít, mohou těšit? S tím Vás seznámí právě Martin Chodúr:

Jsem teď maximálně šťastný a přeji si, abych tenhle stav zažíval co nejdéle. Proto si myslím, že písně o lásce teď zpívám mnohem věrohodněji než dřív. A dívky a ženy, které v mém publiku převládají, to oceňují. Láska je nejen nejsilnější lidský cit, ale také nekonečné téma a v dnešní době poslední ostrůvek, který nás může udržet nad vodou. Na koncertě v divadle U Hasičů budu zpívat nejen o lásce partnerské, ale i o lásce rodičů k dětem, o lásce k životu, k umění, k lidem a profesi. Poslouchači se dočkají nejúspěšnějších písní z mých tří alb, pozvu je na výlet do světa šansonu, swingu a muzikálu a chybět nebudou ani slavné milostné love songy z filmů Snídaně u Tiffanyho, Horečka sobotní noci, Shrek, Tenkrát na Západě a Love Story. Prostřednictvím písně Fly Me To The Moon vzdám hold Franku Sinatrovi a uvedu i slavnou píseň Most přes rozbouřené vody od Simona a Garfunkela“.


Fotografie a videa

Divadlo U Hasičů

divadlo-u-hasicu-1-2.jpg
Divadlo U hasičů nabízí nejen oblíbená představení a koncerty, prostory si je možné také pronajmout pro firemní večery s představením a rautem. Stálý repertoár divadla obsahuje desítky her pro dospělé od známých domácích i zahraničních autorů, dětského diváka určitě zaujme některá z pohádek, ať už klasická, nebo moderní.
Mapa - Divadlo U Hasičů

Římská, 120 00, Praha 2

Telefon: +420 222 518 716
E-mail: info@divadlouhasicu.net
Web: http://www.divadlouhasicu.net

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz