Datum a čas konání Místo konání Vstupenka
8.10.2018 19:00 Divadlo v Rytířské

KOndoMEDIE


François Pignon, plachý a nevýrazný účetní v továrně na prezervativy, je jednoduše smolař: manželka se s ním rozvedla, jeho čtrnáctiletý syn s ním nemluví a ke všemu ho ještě chtějí vyhodit z práce. Snad by i spáchal sebevraždu, kdyby ho včas nezadržel jeho nový soused, bývalý podnikový psycholog. Ten mu poradí senzační trik, jak si své místo udržet. Žádná solidní firma si přece nedovolí dát padáka zaměstnanci s homosexuální orientací, neboť by mohla být nařčena z nekorektnosti. Že Pignon není gay? Nevadí! Dokonce ani nemusí měnit své chování. Pokud se podaří takovou „kachnu“ mezi zaměstnanci dostatečně rozkřiknout, začnou se jinak chovat oni sami. A z šedé úřednické myši se v tu ránu stane obletovaný a pro firmu nepostradatelný člověk...

Renomovaný francouzský autor Francis Veber, který je mimo jiné podepsán pod jedním z největších komediálních hitů Blbec k večeři, tentokrát napsal bravurní společenskou komedii, která si velice chytře pohrává s lidskými předsudky a animozitami. Ve sledu zábavných scén a vypointovaných dialogů předvádí, jak snadno lze změnit pohled na druhého člověka, jak rychle se šíří a nabalují „zaručené“ informace. A ukazuje, že často vše závisí hlavně na tom, jak dobře dokážeme hrát svou veřejnou roli.

Hrají: Jaromír Nosek, Jan Vlasák, Máša Málková, Petr Motloch, Martin Kraus, Bronislav Kotiš.


Fotografie a videa

Divadlo v Rytířské

Rytirska-budova.jpg
Divadlo v Rytířské odkazuje svým názvem na ulici, ve které se nachází. Svou činnost zahájilo v sezóně 2012/2013 premiérou inscenace Frankie & Johnny. Divadlo se snaží svým programem oslovovat především české diváky, při výběru repertoáru klade důraz na divácky atraktivní činoherní inscenace, které zároveň odpovídají nárokům na kvalitní a vkusnou zábavu. Kromě toho se v jeho prostorách konají komorní koncerty a další pořady.
Mapa - Divadlo v Rytířské

Rytířská, 110 00, Praha 1

Telefon: +420 224 186 114
E-mail: info@divadlovrytirske.cz
Web: www.divadlovrytirske.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz