Kulturní dům Lorec

U Lorce, 284 01, Kutná Hora, Tel.: +420 608 918 969, lucie.rokos@seznam.cz
Kutná Hora/Společnost - Kutná Hora
Kulturní dům Lorec

kulturni-dum-lorec-kutna-hora-1.jpg
Kulturní dům Lorec disponuje několika prostory, které svým návštěvníkům nabízí různorodé kulturní zážitky. Společenský sál je největší, nachází se v prvním podlaží a patří k němu dva balkony. Po celý rok se zde koná řada koncertů, vystoupila zde například Lucie Bílá, kapela Kryštof nebo Partička se svým pořadem. Kromě společenského sálu je zde také vynikající restaurace a menší sál Formanka.
Mapa - Kulturní dům Lorec

U Lorce, 284 01, Kutná Hora

Telefon: +420 608 918 969
E-mail: lucie.rokos@seznam.cz
Web: http://www.kdlorec.cz


Společenský sál je vhodný pro vzdělávací, společenské i kulturní programy, menší i větší konference, školení, přednášky, firemní prezentace a události, zasedání, valné hromady, plesy, koncerty, galavečeře, svatby, rauty, atd.

Prostor Formanky se skládá z výčepu a menšího sálu. Formanka je určena nejen fanouškům fotbalové Sparty Kutná Hora. Provoz Formanky je víkendový, právě v rámci konání fotbalových utkání a dle dohody také v rámci konání soukromých předem domluvených akcí všeho druhu. K Formance patří menší sál pro cca 70 osob, kde se můžou konat oslavy, soukromé i firemní akce, večírky, koncerty menšího rozsahu, stejně tak i menší diskotéky, atd. (Zdroj - oficiální stránky KD)
Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz