Divadelní klub Vrchlabí

Vančurova, 543 01, Vrchlabí, Tel.: +420 603 807 262, dkvrchlabi@seznam.cz
Vrchlabí/Divadla - Vrchlabí
Divadelní klub Vrchlabí

divadelni-klub-vrchlabi-2.jpeg
Divadelní klub Vrchlabí funguje v dnešní podobě od roku 2010. Slouží jako divadelní scéna pro komorní představení, mimoto v něm sídlí kino. Své prostory nabízí k pronájmu pro různé firemní a soukromé akce. Oblíbenou součástí divadla je kavárna, v níž se můžete během akcí občerstvit. Ta navíc nabízí i denní polední menu, víkendová menu a využití dvou drah na pétanque.
Mapa - Divadelní klub Vrchlabí

Vančurova, 543 01, Vrchlabí

Telefon: +420 603 807 262
E-mail: dkvrchlabi@seznam.cz
Web: http://www.divadelniklubvrchlabi.cz/


V programu divadelního klubu najdete představení studentského divadla, loutkového divadla, představení pro děti, filmová promítání a různé akce pro školy a seniory.

Původně byl Divadelní klub Vrchlabí založen v roce 2003 jako spolek, který měl studentům místního gymnázia přiblížit práci divadelníků. V té době se v repertoáru spolku objevovala malá autorská představení.

O šest let později se ze spolku stalo občanské sdružení, které organizovalo vystoupení ochotnických a profesionálních divadelních souborů a jednotlivých umělců. Tuto funkci zastává i dnes, navíc se stará o provoz kina a pronájem prostoru klubu k pořádání soukromých a firemních akcí.


Fotografie a videa


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz