Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Mírové náměstí, 250 65, Líbeznice, Tel.: +420 731 176 659, info@divadlokouzel.cz
Líbeznice/Divadla - Líbeznice
Divadlo kouzel Pavla Kožíška

divadlo-kouzel-pavla-koziska.jpg
Naprosto originální a jedinečné divadlo, které u nás nemá obdoby. Vedle pořadů pro děti, které se společně s kouzelníkem Pavlem Kožíškem na jevišti učí i čarovat, je pilotním představením divadla velkolepá show Magická esa. Strhující show s řadou originálních překvapení, nejúspěšnějších světových iluzí a krásných žen. Jedná se o jediné představení svého druhu u nás a je určeno pro celou rodinu. Při velkých „copperfieldovských iluzích“ se vedle mistra světa Pavla Kožíška představí v neočekávaných rolích přední české modelky.
Mapa - Divadlo kouzel Pavla Kožíška

Mírové náměstí, 250 65, Líbeznice

Telefon: +420 731 176 659
E-mail: info@divadlokouzel.cz
Web: www.divadlokouzel.cz


 Těšit se můžete na čtyřmetrovou skluzavku času, která promění postavu dospělého člověka v malé dítě, záhadné čtení myšlenek divákům v publiku, nebezpečné prostoupení obřím ventilátorem, vystřelení kouzelnice z děla a na řadu dalších velkolepých iluzí plných perfektní zábavy!

Magická esa je představení šité přímo na míru Divadlu kouzel a diváci jej tedy uvidí pouze na této scéně. V divadle můžete mimo jiné také nahlédnout i pod roušku tajemství, protože je pro vás připravena výstava historických kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a exkluzivní sbírka hrnečků s podpisy slavných osobností.

V kouzelnickém obchůdku v předsálí si můžete zakoupit různé kouzelnické rekvizity, hračky, literaturu, DVD apod.

Divadlo Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy je jediným divadlem kouzel u nás.

Do Líbeznic jezdí autobusové linky pražské hromadné dopravy. A pokud si v salónku Harryho Houdiniho sáhnete na kouzelnickou hůlku, prý se vám splní i vaše tajné přání! V létě pořádá Divadlo kouzel oblíbené kouzelnické tábory, kde se děti a náctiletí naučí pod osobním vedením Pavla Kožíška také kouzlit!

 

Se vznikem Divadla kouzel Pavla Kožíška je spojena řada známých českých osobností. Jeho znělku nahrál Michal David a namluvil Pavel Trávníček. Kmotry divadla jsou Těžkej Pokondr a houslista Jaroslav Svěcený. Divadlo navštívily a na kouzelnickou hůlku, která plní všechna přání, si sáhly hvězdy jako Juraj Herz, Jaroslav Uhlíř, Jan Čenský, Dan Nekonečný, Tomáš Hanák nebo Petra Janů.

Pilotním představením Divadla kouzel jsou Magická esa, show, kterou neuvidíte na žádné jiné scéně. Vidět tu můžete proměnu dospělého člověka v malé dítě pomocí skluzavky času, čtení myšlenek divákům v publiku, procházení obřím ventilátorem nebo vystřelení člověka z děla.

Součástí Divadla kouzel je výstava historických a kouzelnických rekvizit, dobových plakátů a sbírka hrnků s podpisy známých osobností. V prvním patře divadelní budovy se můžete občerstvit a koupit suvenýry v kouzelnickém obchůdku.

Divadlo spolupracuje s nedalekou restaurací Kataran, kde si po předložení vstupenky z Divadla kouzel můžete objednat speciální, cenově výhodné kouzelnické menu.

Repertoár Divadla kouzel Pavla Kožíška

  • Magická esa
  • Škola kouzel
  • S kouzly kolem světa!
  • Hra kouzel a magie
  • Kouzelné Vánoce aneb Já nejsem Ježíšek, ale Kožíšek!
  • Kouzelnický kurz Pavla Kožíška
  • Velká cena Divadla kouzel
  • Furtluftdurch tour - Zdeněk Izer

 

 

 
Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz