Vstup do bazénu


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Sportovní vyžití, kondiční i rekreační plavání, vodní atrakce a mnoho dalšího najdete v areálu plaveckého bazénu a koupaliště v Tachově. Zaplavat si můžete ve 25 metrů dlouhém bazénu, který najdete ve vnitřní i venkovní části areálu. Vnitřní areál navíc nabízí celoroční provoz sauny,whirlpoolu, masážních a kosmetických služeb a plavecké kurzy. V letní sezóně na vás čekají venkovní bazény se skluzavkami, vodními hříbky, chrličemi vody, masážními tryskami a masážními lůžky.


Samozřejmostí je sociální zázemí areálu. Ve vnitřní i venkovní části jsou k dispozici sprchy a toalety. Vnitřní areál nabízí také šatny.

    Otvírací dny Čas
Krytý areál Celoročně Po - Pá 9:00 - 20:00
    So + Ne 9:00 - 19:00
Venkovní areál Červen - Září Po 11:00 - 20:00
    Út - Ne 9:00 - 20:00

Fotografie a videa

Krytý plavecký bazén a koupaliště Tachov

kryty-plavecky-bazen-a-koupaliste-tachov-1.jpg
Plavecký krytý bazén a letní koupaliště se nachází v Pobřežní ulici v Tachově. Vnitřní areál nabízí 25 metrů dlouhý plavecký bazén s 5 dráhami a výukový bazén o velikosti 9 x 6 metrů. K dispozici tu jsou také sauny, masážní služby, občerstvení, kosmetické studio a kadeřnictví. Ve venkovním areálu je umístěn víceúčelový bazén rozdělený na plaveckou a rekreační část, ve které jsou vodní atrakce. K dispozici jsou dále letní šatny a sprchy a také pískové hřiště na volejbal nebo fotbal.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz