Vstup do wellness centra – relaxace v parní sauně


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Odpočinout si a nabrat síly můžete v parní sauně v areálu vodního světa v Ostravě. Vybrat si můžete klasickou páru, aroma páru nebo solnou páru. Parní sauna stimuluje krevní oběh a uvolňuje svaly. Pobyt v sauně zmírňuje střes a uvolňuje mysl, což pomáhá při problémech se spaním.


  Otvírací dny Čas
Celoročně Po 13:00 - 19:00
  Út - Pá 13:00 - 20:00
  So + Ne 9:00 - 19:00

14. - 23. 7. 2014 je z technických důvodů wellness centrum uzavřeno.

  • Parní sauna se liší od finské sauny především v nižší teplotě a vyšší vlhkosti vzduchu. Vlhkost vzduchu se v parní sauně vyšplhá až na 100%, zatímco teplota zůstává na 40 – 45 °C. Namísto tradičních saunových kamen je zde jako zdroj tepla použit vyvíječ páry.
    3 parní kabinky nabízejí:
    • Klasickou páru
    • Aroma páru
    • Solnou páru
  • Parní lázně - podobně jako finská sauna, uvolňuje svaly, stimuluje krevní oběh a poskytuje úlevu pro mnoho druhů bolesti. Dýchání v parní sauně pozitivně působí na ucpané dýchací cesty rýmou. Pobyt v parní sauně zmírňuje stres a uvolňuje mysl, což může pomoci při problémech se spaním. Parní sauna má prokazatelné účinky na lidský organismus. Mimo účinků na fyzické zdraví také pomáhá odbourávat stres a navozuje pocit vnitřního uvolnění. Využívání parní sauny čistí a omlazuje pleť, zmírňuje celulitidu a snižuje nadváhu.Výhodou parní sauny je její nižší zátěž organismu, proto si ji mohou dovolit (po konzultaci s lékařem) i lidé, mající zdravotní problémy, kvůli kterým nemohou jít do klasické sauny.

Fotografie a videa

Vodní svět Sareza Ostrava (Čapkárna)

vodni-svet-sareza-ostrava-capkarna-8-1.jpg
Vodní svět Sareza se nachází na Sokolské třídě v jedné z městských částí Ostravy, kterou je Moravská Ostrava. Vodní svět, kdysi Čapkárna, je jedním z nejnověji rekonstruovaných vodních center. Areál nabízí vnítřní i venkovní bazény a vodní atrakce. Ve vnitřním areálu najdete plavecký bazén, tobogán, vodní jeskyni, dětské brouzdaliště i plně vybavenou posilovnu. Venkovní areál nabízí plavecký a relaxační bazén, tobogán a skluzavku a samozřejmě dětský bazének se skluzavkou a chrličemi vody.
Mapa - Vodní svět Sareza Ostrava (Čapkárna)

Sokolská třída, 702 00, Ostrava

Telefon: +420 736 755 999
E-mail: infocentrum@sareza.cz
Web: http://www.sareza.cz/vodni-svet

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz