Vstup na koupaliště


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Obří 190 metrový tobogán, 117 metrů dlouhá trojskluzavka, vodní trampolíny, houpačky, šlapadla a spousta dalších atrakcí je pro vás připravena na sokolovském koupališti Michal. Samozřejmostí je dětské brouzdaliště se skluzavkami a dětská hřiště. Pro všechny jsou pak k dispozici 3 beach-volejbalová hřiště, beachsoccerové hřiště, tenisový kurt, minigolf, kuželky, ruské kuželky a stoly pro stolní tenis.


Jízda na tobogánu trvá téměř 40 vteřin. Tím se tobogán řadí mezi největší atrakce svého druhu ve střední Evropě. Mezi další atrakce koupaliště se řadí oblíbený windsurfing a kitesurfing.

V areálu jsou k dispozici občerstvení a po celé pláži jsou rozmístěna pítka s pitnou vodou a sprchy. Kolem celého areálu je zbudovaná cyklostezka o délce cca 4 km. Zhruba 2/3 jsou pokryty asfaltem, je tedy částečně vhodná i pro bruslaře. Podél cyklostezky jsou rozmístěny lavičky, takže se nabízí její využití i pro maminky a tatínky s kočárky pro procházky v klidném prostředí s nádherným výhledem na okolí.

  Otvírací dny Čas
Červen - Srpen Po - Ne 9:30 - 19:30
Září Po - Pá 13:00 - 19:30
  So + Ne 9:30 - 19:30

Fotografie a videa

Přírodní koupaliště Michal

michal0.jpg
Druhým nejpoužívanějším názvem přírodního koupaliště Michal u Sokolova je Sokolovské moře. Důvodem je několik set metrů dlouhá písečná pláž, která jej téměř z poloviny obepíná. Nechybí na ní tobogan ani další atrakce určené pro všechny věkové kategorie. Tato přírodní vodní plocha patří mezi nejčistší vodní plochy u nás. Pro nejmenší vodní návštěvníky jsou k dispozici dětská brouzdaliště.
Mapa - Přírodní koupaliště Michal

Jezerní, 356 01, Sokolov

Telefon: +420 724 606 860
E-mail: koupaliste@michal-sokolov.cz
Web: http://www.michal-sokolov.cz/

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz