Kryokomora


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


Kryokomora je opakem klasické sauny, ve které jsou zdraví prospěšné reakce organismu vyvolány extrémně nízkou teplotou.


Otvírací dny Čas
Út + Čt + Ne 17:00 - 18:00

Kryokomora

Procedura spočívá v pobytu v kryokomoře po dobu 1 až maximálně 3 minut při teplotě od -110°C do -160°C. Ve fázi ochlazování poklesne teplota kůže na 2 - 10°C, ale tělesná teplota se nemění). Extrémní chlad je pro tělo šok, kterému se organismus brání vylučováním tělu prospěšných látek, jako jsou kortikoidy, adrenalin, noradrenalin, u mužů testosteron a endorfiny.

Chlad výrazně snižuje vodivost nervových drah, s čímž souvisí pocit bezbolestnosti přetrvávající až několik hodin po kryoterapii, svaly relaxují. Vytlačením tuku z buněk při jejich stáhnutí chladem a následujícím prokrvení se dosahují úspěchy i při úpravách celulitidy. Lze tedy říci, že pobyt v kryokomoře omlazuje a osvěžuje.

Druhou fázi tvoří fyzické cvičení, při kterém dochází až k čtyřnásobnému prokrvení periferních částí, dostavuje se bouřlivá látková výměna (vylučují se škodlivé látky, kyselina mléčná a volné radikály, které jinak způsobující poškození a stárnutí buněk).Aqualand Moravia

aqualand-moravia-8.jpg
Aqualand Moravia je jedním z nejmodernějších zábavních center v České republice, ve kterém najdete 20 tobogánů s celkovou délkou více než 1,7 km. Pro návštěvníky je připraveno 12 bazénů, které mají dohromady vodní plochu 3 000 metrů čtverečních, dále wellness zóna, sluneční a římské lázně, dvě restaurace, čtyři bary a také obchod s plaveckými potřebami, hračkami, brýlemi a suvenýry.
Mapa - Aqualand Moravia

691 22, Pasohlávky

Telefon: +420 734 757 001
E-mail: info@aqualand-moravia.cz
Web: http://www.aqualand-moravia.cz

Více o místě konání


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz