Prohlídka skanzenu – Veteran muzeum, zoopark a dětský zábavní koutek


Je nám to líto...

Omlouváme se, bohužel pro tuto akci
momentálně nenamáme žádné volné termíny.

Zobrazit jiné akce


SKANZENMUZEUM obsahuje expozici od 17. do 20. století všeho druhu a provedení od dětských kočátků, kol, motokol, motocyklů, aut, koňských kočárů - povoznictví až po stacionární motory, traktory, zemědělskou a vojenskou techniku, doplněné různými kuriozitami (např. pohyblivé figuríny v životní velikosti ...) ap.


Procházkou ZOOPARKEM uvidíte tato živá zvířátka : opice, pštrosy, lamy, velbloudy, osly, koně, africké kozy, ovce, domácí a vodní drůbež, pávy, čápy bílé, jihoamerické krocany, exoty, labutě, husy, holoubky, kachničky, křepelky, bažanty, káně, srnčí, veverky, králíčky, vodní želvy a nově i kajmany.

Pro Vaše děti je v areálu připraven DĚTSKÝ ZÁBAVNÍ KOUTEK, bohatě vybaven všemi různými atrakcemi , s venkovním ohništěm a posezením, kde si může každý ohřát tu svou turistickou specialitku (dřevo a vidličky na opékání zajištěno)

DOPROVODNÝ PROGRAM

Během prohlídky areálu je nabízena možnost svezení na koni (pro děti i dospělé) či oslíkovi nebo poníkovi (jen pro děti již od 1 roku - 10 let) - svezení s vodičem koně - mimo letní sezonu na objednávku. Dále možnost svezení na velbloudu a společné foto se zvířaty.
Turistům "rozděláme ohýnek" ve venkovním ohništi s posezením, pro opečení vlastní specialitky (dřevo a vidličky na opékání zajištěno)
Školním výletům je umožněno krmit zvířátka rozličnými laskominami pod dohledem průvodce zooparkem.
Pro všechny "kluky od jednoho do sta let" je připraven k prohlédnutí (i z vnitřínch stran) na nádvoří areálu skutečný tank T34 z r.1944.

  Otvírací dny Čas
Duben - Říjen Po - Ne 9:00 - 19:00
Listopad - Březen Po - Ne 9:00 - 17:00


Zemědělský skanzen u Havlíčků

zemedelsky-skanzen-u-havlicku-5.jpg
Zemědělský skanzen "U Havlíčků" Rapotín se buduje z vyhořelé,opuštěné a silně zdevastované zemědělské usedlosti jako ZEMĚDĚLSKÝ SKANZEN za záchranu rázu venkova, fauny a flóry podhůří Jeseníků. Jejich cílem je zachránit bohaté kulturní tradice regionu a identitu českého národa a navázat na ně. (Zdroj: oficiální stránky)


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz