Kultura.cz na Twitteru


4.12.2014

Kultura.cz spustila svůj oficiální twitter účet na adrese twitter.com/KulturaCZ. Twitter je tak po Facebooku již druhou sociální sítí, do které se společnost zapojila. Informace uveřejňované na twitteru budou mapovat nejnovější dění na kulturním poli z řad českých profesionálních i amatérských umělců, novinářů a odborníků, ale i přinášet novinky z dění uvnitř společnosti Kultura.cz.

Pavel Rusko z Online oddělení nám svoji vizi představil následovně: „I přesto, že Twitter není na poli sociálních sítí v Čechách ještě tolik rozšířen, jeho vliv a počet uživatelů neustále stoupá. Vnímáme Twitter jako zcela odlišný nástroj pro sdílení informací se světem než například právě Facebook. Segmenty uživatelů, jejich zájmy i chování je pro obě dvě sociální sítě rozdílné a my věříme, že máme zajímavý obsah pro obě dvě skupiny uživatelů a do budoucna ho bude jen přibývat.“

Obsah na obou sociálních sítí bude tedy originální a bude se překrývat pouze z části. Kdo chce mít kompletní přehled určitě by měl sledovat obě dvě sociální sítě.

Tým Kultura.cz


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz