ČSSR vs. SSSR – Galavečer Fight Night Mythology


9.3.2015

Češi a Sověti si to po letech rozdají, tentokrát v ringu

V sobotu 18. dubna bude karlovarská KV Arena hostit jedinečný galavečer bojových sportů, během něhož se ti nejlepší bojovníci a bojovnice z České republiky a Slovenska postaví proti špičce ze zemí bývalého Sovětského svazu.

Patronem akce, jejíž oficiální název zní „ČSSR vs. SSSR – Galavečer Fight Night Mythology“, je legendární thajský zápasník Buakaw Banchamek, který zde již od dopoledních hodin povede tréninkový den a během galavečera pak vystoupí se svojí show.

Českou a slovenskou stranu v ringu zastoupí takové hvězdy jako mistr republiky v thajském boxu Jan Holec, vicemistryně světa v kickboxu Lucie Mudrochová, několikanásobný mistr světa v kickboxu Petr Ondruš, Vladimír Idranyi nebo Luboš Šuda. Akce to bude jistě velmi vyhrocená, například právě Luboš Šuda už v ČR nechtěl zápasit, ale takovýto souboj si prý ujít rozhodně nenechá.

Slavnostním večerem bude provázet Nikol Trojanová a Robert Rosenberg, který se bojovým sportům nyní naplno věnuje. Pro diváky je připraven bohatý doprovodný program v duchu antické mytologie, o zpestření a kulturní vložku se postará velký fanoušek bojových sportů Vašek Noid Bárta, který zde zazpívá, a chybět nebudou ani krásné „ring girls“ z agentury Fashion Models. Karlovy Vary se mají na co těšit, protože takový svátek bojových sportů jen tak nezažijí.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz