SoutěžePokud jste stejně hraví jako my v týmu Kultury.cz, narazili jste na správnou sekci. V seznamu níže naleznete přehled aktualně probíhajících i skončených soutěží. Pro detailní informace o podmínkách soutěže, cenách a výhercích stačí přejít na detail některé ze soutěží.

Soutěž s aplikací Sejf o vstupenky na muzikál Mýdlový princ

Soutěž s aplikací Sejf o vstupenky na muzikál Mýdlový princ - ukončna

Ve spolupráci s chytrou aplikací SEJF pro Vás máme soutěž o vstupenky na nejočekávanější muzikál roku 2015. Muzikálovou komedií " Mýdlový princ" budou provázet známé hity Václava Neckáře, který si v muzikálu zahraje jednu z klíčových postav. Soutěžní otázka se týká samotného muzikálu.

Soutěžíme do 6. 2. 2015.

Zobrazit více informací

Soutěž o VIP vstupenky na Slavnostní adventní koncert

Soutěž o VIP vstupenky na Slavnostní adventní koncert - ukončena

K předvánočnímu času patří i adventní koncerty. Máme pro Vás tématickou soutěž o dvě VIP vstupenky na Slavnostní adventní koncert v chrámu U Salvátora. Na nádherném adventním programu nebudou chybět díla Českých i zahraničních skladatelů, především pak díla Antonína Dvořáka a Jana Jakuba Ryby.. Zúčastnit se soutěže je velmi jednoduché, stačí na náš facebook page zaslat správnou odpověd na soutěžní otázku z historie chrámu.

Výherce budeme již brzy náhodně losovat z došlých odpovědí. Soutěžíme do 27.11.2014 17:00.

Soutěž o lístky na Adam a Eva

Soutěž o lístky na představení Adam a Eva - ukončena

Pokud se rádi bavíte a máte rádi hudební divadlo, je tato soutěž pro Vás jak stvořená. Kultura.cz přináší svým uživatelům bleskovou soutěž o 2 lístky na hudební komedii Adam a Eva. Zúčastnit se soutěže je velmi jednoduché, stačí na náš facebook page zaslat odpovědi na tři zvídavé otázky o našem webu.

Výherce budeme již brzy náhodně lostovat Soutěžíme do 20.11.2014.

TEST

Fotosoutěž Krásy české země - ukončena

Cestujete rádi po České republice a foťák nepustíte z ruky? Tak právě pro Vás je naše fotosoutěž jako stvořená. Zašlete nám na naši facebook zeď až tři fotky libovolného kulturního místa v naší zemi, my je zařadíme do soutěžního alba a pak již záleží jen na ostatních fanoušcích, která fotka získá nejvíce hlasů.

Soutěžíme o velmi pěkné a hodnotné ceny. První cenou je, jak se na fotosoutěž patří, zbrusu nový fotoparát COOLPIX AW120 od společnosti Nikon. Další ceny jsou neméně pěkné a čekají na někoho z Vás! Soutěžíme do 17.11.2014.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz