Zažijte kouzelné noční safari


Objevte kouzlo afrického soumraku při večerní jízdě Afrika Truckem mezi stády zvířat, pozorujte nosorožce, zebry, žirafy i antilopy v záři zapadajícího slunce. Čeká vás magické setkání se lvy a gepardy, kteří číhají v šeru nadcházející noci.

ZOO Dvůr Králové
Večerní safari - ZOO Dvůr Králové

Nejlevnější dovolená v Africe v ČR – vážně, za letních večerů evokuje projížďka po setmění pocit návštěvy skutečné africké přírody! Večerní safari nabízí Večerní safari - ZOO Dvůr Králové jako jediná v Evropě. Inspirací jí byly večerní projížďky po známých národních parcích Kalahari a Kruger National Park v Jižní Africe.

Safaribus - ZOO Dvůr Králové
Safaribus - ZOO Dvůr Králové

Čeká vás 50minutová komentovaná jízda Afrika Truckem nebo Safaribusem přímo mezi zvířaty, kterých cestou uvidíte více než 600 v 50 druzích. Safaribusy odjíždějí v červnu a září o víkendech a v červenci a srpnu denně ve 20 a 21 hodin od večerního vchodu (pokladna otevřena od 19:30).

Nosorožci
Nosorožci

Objednat si můžete i mimořádnou jízdu pro uzavřenou společnost. Kterýkoli den letní sezóny pak bude vypraven speciální Afrika Truck jen pro vás a vaše přátele. Jízdu si můžete zpříjemnit venkovním grilováním u nosorožců.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz