Zapojte se do rodinné hry v ulicích Prahy, například hned tuto neděli!


Probuzení mostu je rodinná hra, která se odehrává v ulicích naší matičky Prahy. Připojte se již tuto neděli 31. května k hledačům magických formulí a zkuste probudit Karlův most dříve, než kohout třikrát zakokrhá.

Probuzení mostu
Probuzení mostu

Tato hra vtáhne děti i dospělé. Nejen, že si užijete spoustu zábavy, utužíte rodinné vztahy, poznáte nové přátele a odnesete si mraky zážitků, ale jelikož hra začíná velmi časně ráno, naskytne se vám i možnost uvidět probouzející se město a známá místa novým pohledem. Hra probíhá ve dvou základních rovinách: jednak jde o pohyb v určeném území, kde se plní zadané úkoly, a zároveň probíhá kontakt s ostatními skupinami. Vše dle přesně daných pravidel, ale i s prvkem náhody a štěstí. Veškeré informace se ve správnou chvíli dozvíte, něco při registraci, část informací získáte na startu a část až v průběhu hry.

Probuzení mostu
Hra vhodná pro celou rodinu

Probuzení mostu patři mezi Rodinné strategické hry, které pořádá společnost NEOHRÁNO. Rodinné strategické hry jsou venkovní volnočasovou aktivitou pro rodinné týmy. Něco mezi "bojovkou a deskovou hrou", ale se skutečnými lidmi a ve skutečném prostředí. Kromě zábavy, napětí a překvapení si autorka her dává za úkol představit lidem, především pak dětem, jiný pohled na českou historii a kulturu a učit je pobytu a pohybu venku.

Probuzení mostu
Při plnění úkolů...

Na nedělní Probuzení mostu zbývají poslední volná místa, tak neváhejte! Pokud by se vám nepodařilo zapojit se nyní, nezoufejte. Hra se koná pravidelně jednou měsíčně. Kromě Probuzení nabízí společnost NEOHRÁNO také tyto hry: Lov na Starém městě, Vyšehradské bitvy, Koňský trh a Pražský hrad a tajná zpráva.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz