Z Kunratic neodjíždějte bez jahod a stylových doplňků do domácnosti


V pražských Kunraticích byla zahájena Sklizeň jahod 2015. Vyrazila jsem na samosběr a cestou domů se zastavila v kouzelném obchůdku s tradičními designovými bytovými doplňky Home for Emma.

Jahody

Nejlepší jahody jsou bez debat ty kunratické! Sklizeň 2015 byla zahájena a vy si tak už pár dní můžete dopřát čerstvé plody, které putují přímo z místního pole ke stánku na parkovišti u Kostela sv. Jakuba (roh ulic K Libuši a Golčova, Praha 4 Kunratice), kde si je můžete zakoupit za 72 korun za kilogram.

Samosběr jahod

Pro ty aktivnější z vás je tu také možnost přijít na samosběr a spojit tak nákup výborného ovoce s hezkým zážitkem. Kdokoliv může „zakleknout“ a posbírat si jahod, kolik se mu zachce. Samosběry jahod se v Kunraticích konají pravidelně každé úterý, pátek a sobotu od 7 do 18:30 hodin. Maximální cena jahod je při samosběru 44 korun za kilogram. No já vám nevím, když si ty jahůdky nasbíráte sami, oni pak tak nějak lépe chutnají.

Home for Emma

Pokud už tu budete, měli byste, hlavně pak vy, dámy, navštívit obchůdek Home for Emma. Vlastně vám zakazuji opustit Kunratice, aniž byste ho nenavštívili! Zvláště pokud se vyžíváte v dekoracích a rádi si zdobíte svůj domov stylovými doplňky, pak tady najdete svůj malý kousek nebe na zemi.

Home for Emma

Při návštěvě nového moderního obchůdku, který vyrostl v ulici Golčova, zcela jistě pocítíte entuziasmus pro styl a krásu. Sortiment zde tvoří zejména bytové doplňky, nádobí a dekorace dánských značek Green Gate a Ib Laursen a holandské značky Clayre&Eef, které jsou jedinečné pro svůj romantický styl. Vedle nich tu objevíte také tradiční produkty dalších evropských zemí jako unikátní český porcelán, italskou kosmetiku či marseillská mýdla.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz