Vstupenky do Národního divadla na Kultura.cz


Naše společnost začala v nedávné době spolupracovat s Národním divadlem v Praze. Mimo jiné se napojila na jeho pokladní systém a pro vás, naše čtenáře, to tedy znamená, že na našem internetovém portálu Kultura.cz nyní seženete jakékoli vstupenky do Národního divadla, rychle a jednoduše.

Národní divadlo
Národní divadlo

Národní divadlo, Nová scéna, Státní opera a Stavovské divadlo – tyto čtyři scény Národního divadla dohromady nabízí kolem tří tisíc míst k sezení. Vstupenky na všechna představení do všech budov máte ode dneška možnost objednávat na našem webu. Vybírat můžete z celého hlediště, k dostání jsou místa od prvních řad až po studentskou galerii.

Státní opera
Státní opera

Zajděte například na Zemětřesení v Londýně, novou inscenaci v hlavních rolích s Janou Pidrmanovou, Janou Janěkovou ml. a Pavlou Beretovou uvádí Nová scéna Národního divadla. Rovněž vřele doporučujeme premiéru Stavovského divadla, hru autora Maria von Mayenburga Kámen, nebo klasické opery jako La Traviata či Rusalka, které uvádí Státní opera Praha.

Stavovské divadlo
Stavovské divadlo

Rozlučte se s nekonečnými frontami před pokladnou Národního divadla a objednávejte vstupenky na všechna představení na stránkách Kultura.cz z pohodlí vašeho domova.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz