Veverčí Dvůr představuje Léto v kukuřici


Rodinný penzion Veverčí Dvůr v Roseči zahájil v červenci nový projekt - Léto v kukuřici.

Penzion Veverčí dvůr
Penzion Veverčí dvůr

Penzion Veverčí dvůr se nachází v malebné vesničce Roseč nedaleko měst Jindřichův Hradec a Třeboň. Veverčí Dvůr se již po několik let těší velké oblibě a vysoké návštěvnosti především rodin s dětmi. Je oblíben jak pro svoji všestrannost, tak i pro jedinečnou atmosféru krásného okolí.

Kukuřičné bludiště
Kukuřičné bludiště

Rodinný penzion byl vybudován pro rodiny s dětmi všech věkových kategorií včetně batolat. Dovolená s dětmi na Veverčím Dvoře je ideálním místem pro všechny, kdo mají rádi přírodu a chtějí svou dovolenou strávit aktivně. Nudit se tu rozhodně nebudete. Můžete si zde zahrát míčové hry, fotbal, badminton, patangue nebo třeba croquet. Samozřejmostí je bazén.

Léto v kukuřici
Léto v kukuřici

Letos vás tu čeká dokonce jedna novinka, program nazvaný Léto v kukuřici. Jde o kukuřičné bludiště, nově vybudovanou atrakci, která nabízí originální zážitky dětem i dospělým. Zabloudit do něj můžete od pátku do neděle, od 10 (v pátek od 14) hodin do 18 hodin. Po vyčerpávajících zážitcích z labyrintu jsou vám v areálu bludiště k dispozici osvěžující nápoje a dobroty pro nabrání nových sil.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz