Vetchý hraje tatíka tří dcer i Jamese Bonda


21. května 2015 vtrhne do českých kin nová celovečerní komedie režiséra Milana Cieslera Život je život. Ondřeje Vetchého čeká dvojrole Františka, který je pojednou zodpovědným manželem a přísným tatíčkem tří dcer, a podruhé se až příliš oddává svým představám, stává se Jamesem Bondem a řítí se ulicemi za volantem drahého auta a s pistolí v ruce.

Ondřej Vetchý
Ondřej Vetchý

Herec Ondřej Vetchý se brzy objeví v českých kinech coby manžel Simony Stašové a zabředlý otec tří dcerušek, které ztvárnily Bára Poláková, Tereza Voříšková a Sára Sandeva. Zatímco nejstarší dcera se už nějakou dobu se svým přítelem marně pokouší o dítě, ta nejmladší, které je teprve 16, právě zjistila, že je těhotná. U té prostřední snad nic takového nehrozí, na paty se jí totiž lepí samí exoti, jeden lepší jak druhý. 

Simona Stašová
Simona Stašová

Do toho všeho se začíná hroutit doposud pevný bod manželské dvojice – dovolená. Každý rok se jezdí na Mácháč, ale Jana (Simona Stašová) najednou začíná snít o moři. Pak se v jejím životě zničehonic zjeví bohémský spisovatel s lehce sebevražednými sklony, v tom Františkově zase krásná kolegyně se španělskými předky… Všechny tyhle malé příběhy dávají dohromady jeden velice zábavný a bláznivý život. Ale jak se tohle dá se zdravým rozumem vůbec vydržet?

 

 

 

 

Barbora Poláková
Barbora Poláková

František nachází vlastní způsob, jak se se svým životem vypořádat a dopomáhá mu k tomu jeho bujná fantazie. Ve svých představách se totiž při běžných situacích mění na neohroženého dobrodruha agenta Jamese Bonda a ocitá se v bazénu plném sexy děvčat, řídí drahé auto, šplhá po budovách, nebojí se ani vystřelit, no a hlavně! Protřepat, nemíchat!

Oblíbený žánr crazy komedie, profesionální tvůrčí duo Cieslar – Horský a velmi šťastný výběr herců. Díky tomu všemu se od snímku Život je život očekává skvělý filmový zážitek. Přijďte se přesvědčit sami! Od 21. května!

 

 


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz