Vary odstartuje Lucie megakoncertem zdarma


50. ročník MFF Karlovy Vary odstartuje 3. července megakoncert před hotelem Thermal. Lidem v ulicích zahraje své hity české rocková ikona Lucie.

Skupina Lucie
Skupina Lucie

Lucii založili v roce 1986 kytaristé Kodym a P. B. Chovanec. Později se k nim připojil klávesista Michal Dvořák a poté i David Koller, bývalý bubeník Jasné Páky i dalších úspěšných kapel. Skupina Lucie se stala v devadesátých letech jednou z nejpopulárnějších rockových kapel, její desky vycházely ve statisícových nákladech a kapela vyprodávala jednu velkou halu za druhou. Pravidelně bodovala v anketách Český slavík i Anděl.

Skupina Lucie
Skupina Lucie

V roce 2005 opustil Lucii David Koller z osobních důvodů. Nakonec se ale vrátil a skupina v roce 2014 zahájila velké comebackové turné. Vy máte nyní možnost vidět tyhle rockery naživo, v atmosféře krásných filmových Varů a k tomu ještě zdarma. Lucie totiž odehraje velký koncert u příležitosti zahájení jubilejního ročníku MFF KV.

MFF KV
MFF KV

Po zahajovacím ceremoniálu a úvodním filmu vystoupí před hotelem Thermal v Karlových Varech. Jistě zazní hity jako Chci zas v tobě spát, Panic, Amerika, Ona ví nebo (má oblíbená) Slečna Anna je za vodou. Součástí zahajovacího programu bude i audiovizuální show známého performera Vladimíra 518 a skupiny SPAM věnovaná 50 letům historie MFF KV.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz