Vánoce 2014. ČT nabídne tři nové pohádky.


Tři premiérové pohádky odvysílá Česká televize v rámci vánočních svátků 2014. Na Štědrý večer zařadí novinku Princezna a písař.

Štědrovečerní pohádkou bude pohádka Princezna a písař, kterou ČT1 odvysílá 24. prosince 2014 od 19 hodin. V hlavních rolích se v ní představí Jiří Bartoška, Petr Nárožný, Matouš Ruml nebo Maroš Kramár.

  

Ve druhé premiérové pohádce na první svátek vánoční, ve 20 hodin, s názvem Kdyby byly ryby, hrají Ondřej Vetchý, Tatiana Vilhelmová, Ondřej Pavelka či Zuzana Bydžovská.

  

Na druhý svátek vánoční, opět ve 20 hodin, ČT1 představí novinku Láska na vlásku s Celeste Buckingham, Tomášem Hanákem či Tomášem Matonohou.

  

ČT1 připravuje i televizní premiéry filmů, divákům nabídne Křídla Vánoc v hlavní roli s Richardem Krajčem či snímek Americké dopisy o klíčové epizodě ze života skladatele Antonína Dvořáka, v hlavní roli s Hynkem Čermákem. V programu se objeví i hudební film Revival s Bolkem Polívkou.

Vedle premiérových filmů se ve vysílání objeví i divácky oblíbené filmy jako Pelíšky, pětidílná sága o krásné Angelice či Bathory.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz