V neděli se tančí!


Pravidelně každou neděli se od 15 hodin bude tančit, a to v rytmu 20. až 60. let. Koncerty spojené s projektem Letní parket se budou konat ve Stromovce, v kulturním prostoru Tiskárna na Vzduchu, který se nachází v areálu holešovického Výstaviště.

Letní parket - ilustrační foto

Stromovkou budou pravidelně každou neděli znít hity 20. až 60. let. Světové písně i české šlágry zahrají naživo kapely či namixují Djs. Na Letní parket si můžete přijít zatančit, zazpívat nebo klidně jen posedět, poslechnout si příjemnou hudbu a popovídat si se svými přáteli či poznat nové lidi.

Letní parket - ilustrační foto

Projekt Letní parket chce přispět k oživení Prahy, a organizátoři věří, že skrze tanec a hudbu na to jdou správným směrem. Letní parket si dal za cíl spustit vlnu pohody a spojovat – hudbu a tanec, muže a ženy, mladé a seniory. Přijďte a uvidíte. Budete překvapeni a už nikdy nebudete chtít trávit svá volná nedělní odpoledne jinde.

Letní parket - ilustrační foto

Tak odteď každou neděli! Začínáme v 15 hodin a vstup na tančírnu pod širým nebem je zdarma! Tiskárna na Vzduchu se nachází mezi AVU a Planetáriem, přibližně 70 m od tramvajové zastávky Výstaviště Holešovice.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz