Už známe první Miss Czech Press


V sobotu 20. září jsem zasedl v porotě prvního ročníku Miss Czech Press. Akce se odehrávala v krásném prostředí pražského Fashion Clubu, který vybral pořadatel soutěže European Press Holding a. s. a volba to byla velmi vydařená.

Ve Fashion Clubu byla od začátku výborná atmosféra a každý se i díky skvělému výkonu moderátora Karla Voříška skvěle bavil.

Deset nádherných děvčat představilo na začátku velmi podařenou choreografii Karolíny Ondrejkové, po které následovaly rozhovory s moderátorem. Otázky byly spíše zábavného charakteru, a tak se uvolnila jak děvčata, tak publikum. Báječná nálada v klubu panovala i poté, co začala pro pány nejoblíbenější disciplína – promenáda v plavkách. V té chvíli jsem neměl absolutně tušení, jak mám vybírat, a říkal jsem si, proč ředitel soutěže Jiří Morštadt nezavedl novátorskou myšlenku a korunku nedáme každé z finalistek.

Po promenádě v plavkách následovala přehlídka společenských šatů ze salonu Delta Petry Vyoralové a ani po této disciplíně mi nádherné modely, ve kterých dívky vypadaly jako princezny, rozhodně nezjednodušily volbu.

Nedalo se ale nic dělat. Při přehlídce krásných svatebních šatů ze Salonu Delta, které předváděla děvčata, co se do finále nedostala, a spolu s nimi třeba i manažerka produkce Žaneta Kacerovská, jež by se mimochodem mezi “misskama“ rozhodně neztratila, jsem musel napsat své rozhodnutí a řeknu vám, že to bylo rozhodování hodně složité a pro mě jako nerozhodného blížence celkem oříšek.

Poté se společně s moderátorem ujala vyhlášení vítězek Ladislava Richterová, mediální zástupce soutěže. Napětí v celém klubu se dalo krájet a já, sedící u nekuřáckého stolu, jsem si přál alespoň Nicorette žvýkačku pro zklidnění nervozitou sevřeného žaludku.

První na řadu přišlo vyhlášení Miss Fire  kterou se stala Andrea Volešáková z Prahy. Následovala Miss generálního partnera soutěže – společnosti Centropol – Hana Vágnerová z Brna. Poté přišla na řadu Miss sympatie, kterou podle mě plným právem získala Tereza Jinochová z Neratovic. Druhou vicemiss se stala dívka s asi nejpočetnější, a jak už to v okolí Hodonína bývá, nejhlučnější fanouškovskou základnou Michaela Skřivánková. První vicemiss byla vyhlášena Lucie Holubová z Prachatic. Miss Czech Press se stala Veronika Dejová z Plzně, mně osobně velmi sympatická svým kladným postojem k národnímu nápoji, pivu. Šerpu jí předávala tvář soutěže Veronika Kašáková.

Následovalo předávání cen. Bohužel tu nemám prostor vyjmenovat všechny ceny, ale vítězka si bude užívat například vůz BMW nebo vilu na Floridě, kterou bude mít k dispozici na svou dovolenou.

Následnou afterparty otevřel svým podařeným vystoupením Sámer Issa a já musím přiznat, že jsem se parádně bavil až téměř do ranních hodin.

Na závěr bych chtěl poděkovat celému týmu Miss Czech Press za skvělé zvládnutí prvního ročníku a za Kulturu.cz můžu již nyní říct, že se budeme těšit na další ročník.

Jiří Sádlo
Šéfredaktor Kultura.cz

 


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz