Tomáš Vorel točí Instalatéra s Kohákem v hlavní roli


Režisér a scenárista Tomáš Vorel chystá nový, svůj již 11. celovečerní film, s pracovním názvem Instalatér z Tuchlovic. Hlavní role v něm ztvární Jakub Kohák a Eva Holubová.

Režisér Tomáš Vorel
Tuchlovice

Režisér Tomáš Vorel po úspěšných snímcích Gympl a Vejška znovu opouští vír velkoměsta a vyráží do středočeských Tuchlovic, aby vyprávěl o muži, který všem všechno opraví, avšak vlastní život spravovat nedokáže.

POPISEK (NEVIDITELNÝ) OBR
Režisér Tomáš Vorel

Čtyřicetiletý instalatér je zručný a poctivý. Nemá auto, mobil nepoužívá, telefonáty vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje a dělá účetnictví. Syn má na vše pohotovou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu jaksi uniká mezi prsty. Pro kamarády pracuje zdarma, co vydělá, hned prosází. Veškeré jeho pokusy o kontakt s opačným pohlavím končí, i navzdory matčině vytrvalé snaze pomoci, fiaskem.

Jakub Kohák
Jakub Kohák

Celý příběh je napsán podle skutečných postav a zasazen na reálná místa. Točit se bude z velké části ve skutečném domě opravdového instalatéra z Tuchlovic. V roli maminky uvidíme Evu Holubovou, svou první hlavní roli v celovečerním filmu si pak střihne Jakub Kohák, jako postava instalatéra. V další rolích se můžete těšit na Petru Špalkovou, Filipa Blažka, Jana Budaře, Petra Čtvrtníčka, Tomáše Matonohu a Báru Polákovou. V říjnu 2016 uvede snímek do kin společnost Falcon.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz