Soutěž Vyfoť projekt je tu i letos, startuje 1. července


Celostátní fotografická soutěž Vyfoť projekt, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, byla v minulých letech velmi úspěšná, a proto se můžeme letos těšit na její v pořadí již pátý ročník.

Vyfoť projekt

Účastníci letní soutěže Vyfoť projekt mají za cíl vyfotografovat a poté vložit přes jednoduchý formulář na web soutěže fotografie projektů spolufinancovaných z fondů EU. Většina z nich je zveřejněna na online mapě projektů na internetových stránkách soutěže.

Vyfoť projekt

Nezáleží, jestli jste amatérský fotograf či ostřílený profesionál, vyhrát může úplně každý! Soutěžit můžete hned ve třech kategoriích – „Nejaktivnější fotograf/ka“, „Foto před a po“ a „Nejtalentovanější fotograf/ka“. Vítěz poslední jmenované kategorie si odnese tu nejhodnotnější cenu, a to mobilní telefon LG G3.

Vyfoť projekt

Díky podpoře z Evropské unie vzniklo na území České republiky od roku 2004 více než 70 000 projektů, nebojte se tedy, že by nebylo co fotit. Soutěž probíhá od 1. července do 30. srpna 2015. Celkové výsledky budou vyhlášeny v září tohoto roku.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz