Sázavafest 2015 potvrzuje další zahraniční kapelu


Pořadatelé letos již patnáctého ročníku letního Sázavafestu potvrdili účast další kapely. Na festival, který se uskuteční od 30. července do 1. srpna v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou, dorazí i britská skupina Kosheen. Věděli jste, že název této skupiny vznikl kombinací japonských slov „starý“ (古, 'ko') a „nový“ (新, 'shin')?...

Kosheen
Kosheen

Anglická drum and bassová a rocková hudební skupina z Bristolu bude letos na Sázavafestu již po třetí, tento rok půjde zároveň o jediné vystoupení v rámci letních open-air festivalů v Čechách. Kapela Kosheen je u nás velmi oblíbená a vždy kladně vítaná. Její koncerty mají úžasnou atmosféru a pro kapelu znamenají příliv nových fanoušků.

Alphaville
Alphaville

Duo producentů Markee Substance a Darren Decoder společně se zpěvačkou Sian Evans svým vystoupením na letošním Sázavafestu podpoří „elektronickou sobotu“, kterou zahájí již zveřejněná kultovní kapela z 80. let Alphaville (DE).

Rytmus
Rytmus

Kromě nich se na dvou hlavních pódiích vystřídají Rytmus, Tomáš Klus, Mig 21, Xindl X, Tata Bojs, Ewa Farna, Elis a spoustu dalších.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz