Přijďte se vyřádit do sportovního areálu Gutovka


Areál Gutovka, rozléhající se na ploše zhruba 3,5 hektaru, je navržen tak, aby umožňoval příjemné a především zajímavé trávení volného času celé rodině. Milovníci sportu a zábavy najdou areál Gutovka v Praze 10, necelé tři minuty od stanice metra Strašnická.

Areál Gutovka

V nabídce sportovišť jsou k dispozici čtyři beachvolejbalové kurty, hřiště na malou kopanou s exkluzivním trávníkem třetí generace, multifunkční hřiště či velký betonový skatepark. Velkým lákadlem je venkovní lezecká stěna, která je největší nejen v ČR ale i ve střední Evropě!

Areál Gutovka

Nejmenším návštěvníkům patří velká část areálu. Plně k dispozici mají dětské hřiště s mnoha atrakcemi nebo dětské lanové centrum, které si mohou vyzkoušet zdarma pod dohledem rodičů. Za vratnou zálohu je možné zapůjčit si sedák, helmu a jistící karabiny.

Areál Gutovka

V horkých letních dnech si mohou vaše ratolesti vyzkoušet unikátní dětský vodní svět, který jinde v Praze nenajdete. Pomocí různě utvořených zařízení pro hry s vodou si mohou děti hravým způsobem osvojovat například základní znalosti z fyziky. Žlaby, vahadla, stoly, pumpy a mnohé jiné herní prvky nabízejí zábavu, zvláště pak ve spojitosti s pískem a vodou.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz