Prázdninový výlet do Tábora s trojvstupenkou


Vyrazte si do krásného jihočeského Tábora a užijte si krásný den s trojvstupenkou, s níž ušetříte až 250 korun.

Město Tábor
Město Tábor

Projekt je určen především pro rodiny s dětmi. S výhodnou trojvstupenkou navštívíte 3 interaktivní expozice, které se nacházejí blízko u sebe a pobaví každou věkovou kategorii, holky i kluky. Zakoupit ji můžete na recepci každé z nich.

Muzeum Lega
Muzeum Lega

Svoje táborské dobrodružství můžete začít v Muzeu Lega, kde je k vidění rozsáhlá expozice modelů vytvořených z této populární stavebnice. Děti si mohou pohrát s kostičkami, či si tu dokonce zakoupit nějaké speciální dílky.

Brad Pitt
Brad Pitt

Vaše další kroky povedou do Housova mlýna v historickém centru Tábora. Zde se nachází expozice Filmová zbrojnice. Jsou tu ke zhlédnutí nejrůznější kostýmy ze slavných filmů. Vy si některé kousky můžete dokonce vyzkoušet, pokud vám ovšem nevadí, že je předtím už někdo nosil – třeba Brad Pitt.

Muzeum čokolády
Muzeum čokolády

Poslední zastávkou je Muzeum čokolády a marcipánu. Tady nejen že si prohlédnete exponáty, jako třeba čokoládové klobouky nebo panenky v marcipánových oblečcích, ale můžete si dokonce sami vyzkoušet práci s čokoládou nebo si vyrobit vlastní marcipánový suvenýr.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz