Praha se dočkala vzácné návštěvy – v O2 aréně večer zazpívá Kylie Minogue


V úterý večer rozezní pražskou O2 arénu koncert Kylie Minogue v rámci jejího Kiss Me Once Tour. Na turné zpěvačka vyrazila se svým novým, již dvanáctým studiovým albem. Kromě představení novinek Kylie nezapomene ani na starší hity, které ji během její více než dvacetileté kariéry proslavily po celém světě.

Australská zpěvačka zahájila koncertní turné ve Velké Británii. Během něj vystupuje v 15 zemích, kde absolvuje 31 koncertů. Do Prahy dorazí z Bratislavy, zajímavostí je, že nevyužije soukromé letadlo ani limuzínu, ale zakusí cestu ze Slovenska do České republiky autobusem po dálnici D1.

Album Kiss Me Once obsahuje 11 nových skladeb, na nichž se autorsky podílela celá řada známých umělců. Například píseň „I Was Gonna Cancel“ napsal a produkoval Pharrel Williams. Titulní skladbu složila slavná australská zpěvačka Sia, která je spolu s Kylie i výkonnou producentkou alba.

Kylie Minogue je všestrannou umělkyní. Jako zpěvačku, skladatelku a módní ikonu ji zná snad každý, málokdo ale ví, že je také úspěšnou designérkou. Objevila se také na filmovém plátně, například v roli absinthové víly v úspěšném muzikálu Moulin Rouge nebo v kultovním britském seriálu Pán času. Milníkem v jejím životě byl i její statečný boj s rakovinou prsu, kterou se jí podařilo vyléčit. Kylie tehdy přiznala svoji nemoc veřejně, aby tak dodala odvahu ostatním ženám. Po svém uzdravení dál vystupuje, natáčí a věnuje se i charitě.

Více o kocertě: zde


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz