Praha griluje! Kde všude a co všechno?


K létu neodmyslitelně patří grilování. V Praze můžete navštívit několik restaurací, které provozují letní gril a kde si můžete dát šťavnatý a chutný steak, rybu, zeleninu nebo starou dobrou opečenou bramboru! Kam vyrazit?

Hotel Hoffmeister
Hotel Hoffmeister

Restaurace hotelu Hoffmeister

Restaurace Hotel Hoffmeister pod Pražským Hradem, griluje každou sobotu večer na příjemné prosluněné letní terase. Zaplatíte zde 890 korun na osobu za formu neomezené konzumace. Pak si stačí jen poručit: burgery, kuřecí maso, hovězí a vepřové steaky nebo snad lososa? V ceně je také studený bufet, pivo, víno a nealko.

La Rotonde
La Rotonde

Restaurace La Rotonde

Každou neděli v létě tu pro vás na terase kuchaři v čele se známým šéfkuchařem Romanem Paulusem připravují široký výběr mas, ryb a mořských plodů na grilu. To vše doplněné nabídkou příloh, salátů a grilované zeleniny. V ceně 1.149 korun je kromě neomezené konzumace jídla i pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj.

Magická zahrada
Magická zahrada

Magická zahrada

V prvorepublikovém domě na Praze 4 naleznete klid, který byste v rušném centru Prahy těžko hledali. Koncem jara si můžou zákazníci pozoruhodné restaurace s letní a zimní zahradou vychutnat speciality z grilu, a to vždy za příznivého počasí od úterý do pátku. Na své si přijdou především milovníci masa, ale ani na vegetariány se tu nezapomíná. Vše za příznivé ceny.

Yaku Japonské BBQ
Yaku Japonské BBQ

Yaku Japonské BBQ, tady trošku netradičně

Pokud máte chuť si něco ugrilovat, ale nechce se vám trávit čas sháněním kvalitního masa, rozděláváním grilu a dalšími věcmi, které ke grilování zkrátka patří, pak jste na správné adrese. Obsluha Yaku Japonského BBQ vám přinese gril na stůl, vy si vyberete suroviny, které si budete přát ogrilovat, a můžete se do toho s chutí pustit.

Grilování - ilustrační foto
Grilování - ilustrační foto

Zážitkové grilování na Vltavě

Grilovat na souši je nuda? Ohrané? Něco lepšího? Pro nevšední zážitek z grilování se nabízí možnost pronájmu Bbq-donutu. Na kruhovém nafukovacím člunu lze uspořádat grilování na bezkouřovém grilu až pro 10 osob. V chladícím prostoru na člunu je pak místo nejen na maso, ale i na nápoje. Pronájem člunu vyjde zhruba na necelých 1.600 korun na 1 hodinu.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz