Prague Beach, letní centrum kulturního dění


Praha se již pár dní pyšní svou vlastní pláží. Více jak 100 tun křemičitého písku, 120 pohodlných fatboyů, výborné drinky a spousta zábavy a akcí všeho druhu po celé léto!

Prague Beach Cinema
Prague Beach Cinema

Přímo naproti náplavce na Rašínově nábřeží se nachází jedinečné místo, na kterém bude až do 15. září 2015 probíhat řada zajímavých akcí. Unikátní prostor Prague Beach na Smíchově nabízí zábavu, jídlo, pití, koncerty, pop-up shows a v neposlední řadě také velmi oblíbené letní kino Prague Beach Cinema.

Prague Beach Cinema
Prague Beach Cinema

Projekt Prague Beach Cinema během třech letních měsíců nabídne to nejlepší ze současné světové kinematografie. Díky profesionální dramaturgii budou mít návštěvníci možnost zhlédnout výběr oceněných festivalových filmů, české i zahraniční filmové klasiky či žhavé novinky, které budou k vidění v běžných kinech.

Dítě číslo 44
Dítě číslo 44

S každým filmem připravují pořadatelé malé zpestření v podobě tematické úpravy prostoru kina nebo malé překvapení pro diváky v průběhu projekce. Samozřejmostí je občerstvení. A na co že můžete zavítat? Do konce června je například ještě na programu kultovní snímek Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky, žhavá novinka Šílený Max: Zběsilá jízda, kontroverzní film Dítě číslo 44 nebo britská komedie Sedm psychopatů. Promítá se vždy od 21:30, vstupné činí 100 korun.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz