Pokud už vás nudí klasický golf, zkuste Fantasy Golf!


Za skvělým zážitkem se vydejte do Plas v Plzeňském kraji. Fantasy Golf hřiště s osmnácti jamkami vás vytáhne na cestu kolem světa.

Fantasy golf

První zastávkou je Japonsko, tady se pokusíte o tři jamky. Dále budete cestovat do Karibiku, někdejšího ráje pirátů. Některé z jamek se tu nachází přímo na palubě pirátské lodi, nechybí ani voliéra s několika druhy papoušků. Podíváte se také do starověkého Řecka. Antickou atmosféru dokresluje vinná réva a 200 let starý olivovník.

Fantasy golf

Golfová cesta kolem světa pokračuje k hradu hraběte Draculy i k hřbitovu, kde je s celou svou rodinou pochován. V části nazvané starověký Egypt si poté zahrajete oblíbenou jamku Pyramida, která se odpaluje z rozpálené pouště směrem do nitra pyramidy.

Fantasy golf

Arizona, to je název další země. Typický westernový saloon, výběh pro koně a indiánský tábor. Jediná jamka této země vede přímo do tee-pee. Z Arizony už je to jenom skok do staré mexické vesnice. Až dostanete míčky do obou místních jamek, povšimněte si okolních rostlin: juky, agáve a kaktusy byly dovezené přímo z Mexika. Poslední zemí je Afrika s jedinou jamkou, která se jmenuje Nairobi.

Fantasy golf

Na tuhle cestu jen tak nezapomenete!


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz