Podkrušnohorský zoopark nabízí program na celé léto


Podkrušnohorský zoopark láká v létě na spoustu zábavy i poučení.

Podkrušnohorský zoopark

Podkrušnohorský zoopark zvaný také Zoo Chomutov je zoologická zahrada nacházející se na okraji města Chomutov směrem na Jirkov. Je jednou z nejmladších českých zoo, rozlohou je největší zoologickou zahradou České republiky. Kromě toho, že již 40 let láká milovníky přírody na faunu a flóru euroasijkého kontinentu, nabízí také speciální programy a akce, které baví jak děti, tak dospělé.

Podkrušnohorský zoopark

Už od pátku 26. června 2015 je opět v provozu Safari express. Z vagonů soupravy si tak můžete prohlédnout například zubry evropské nebo koně Převalského v jejich přirozeném prostředí. Každý pátek a sobotu ve 20:15 vyjede terénní souprava ze zastávky u brány zooparku. Cena jízdenky je 80 korun za dospělou osobu a 50 korun za dítě.

Podkrušnohorský zoopark

Na srpen pak Podkrušnohorský zoopark chystá Pohádkové safari, které potěší ty nejmenší návštěvníky. Tato večerní vyjížďka vás zaveze nejen mezi zvířata, ale také k pohádkovým bytostem. K vidění budou tulivé víly, slet čarodějnic, perníková chaloupka, na vodě zatančí Rusalka a souprava nakonec projede nebem i peklem.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz