Pivní lázně v centru Prahy


Nejoblíbenější nápoj, kterým je pivo, v kombinaci s nejstarším způsobem terapie, jakou je bezpochyby lázeň naleznete přímo v historickém centru Prahy.

Pivní lázně

Spojení Pivní lázně BBB a ovesného lože je originální chráněná procedura. Hlavní složkou "pivní lázně" je voda o teplotě okolo 35 °C. Voda je následně obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot a podobně. Pivní kal a pivní kvasnice jsou přírodní léčebné prostředky, ovšem pouze za předpokladu, že se dodrží správná teplota, doba lázně a správné dávkování přísad. Je to zkrátka umění.

Pivní lázně

Lázeň očiští a pročistí organismus přes póry v pokožce. Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky koupele pochvalují.

Pivní lázně naleznete v samotném historickém centru Prahy, v Mastné ulici č. 5. Zakoupit si můžete několik balíčků. Například základní padesátiminutový relaxační program pro 2 osoby s neomezenou konzumací piva vás vyjde na 2 500 korun. K dispozici je třeba také exkluzivní 3denní balíček za necelých 9 000 korun.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz