O prázdninách do Planetária! Připraven je bohatý program pro děti i dospělé


Pražské Planetárium na Výstavišti je otevřeno i během letních prázdnin a nabízí zábavné programy pro děti i dospělé.

Planetárium

Planetárium bude otevřeno každý den kromě pátků vždy od 10:30 hodin dopoledne. Provoz končí v pondělí a v neděli v 18 hodin, ostatní dny ve 20 hodin. Astronomické pohádky pro děti uvádí Planetárium každý den dopoledne, vždy od 11 hodin, v úterý, čtvrtek a neděli poté ještě odpoledne, od 15:30. Tyto pohádky jsou vhodné pro děti od čtyř let a představují první seznámení s vesmírem a umělou oblohou Planetária.

Planetárium

Od 15:30, 17:30 a 19 hodin jsou uváděny pořady pro nejširší veřejnost. Rozhodně si nenechte ujít velmi zajímavý pořad „S jižním křížem nad hlavou“, kde se dokonale seznámíte s oblohou v rovníkových oblastech. „Nezvaní hosté z vesmíru“, „Tajemný vesmír“, „Kde začíná vesmír“ nebo „Hayabusa“ jsou další pořady z nabídky bohatého letního programu Planetária Praha.

Planetárium

Pokud byste si chtěli procvičit anglický jazyk, či vám třeba přijedou přátelé ze zahraničí, můžete zajít na programy, které pražské Planetárium nabízí i v anglické verzi. „Astrologie a alchymie na dvoře Rudolfa II.“, „Noční obloha“ nebo „Poutníci prostorem a časem. Pořad „Hayabusa“ je k dispozici nejen v anglické ale dokonce i v japonské verzi.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz