Nikol Trojanová s R. Rosenbergem v ringu


Krásnou Nikol čeká 18. 4. v Karlovarské aréně velký večer. Společně s R. Rosenbergem bude moderovat Galavečer bojových sportů. Vymaní se ze škatulky "ta holka z reality show"? Věříme že vás tato mladá dáma mile překvapí, jak se ona na akci těší a co právě prožívá v osobním životě se dozvíte v následujícím rozhovoru.
Nikol Trojanová

Nikol Trojanová se snoubencem
Nikola Trojanová se snoubencem

Rychlokvíz Kultury.cz

Fotbal, nebo hokej?

Jasná volba. Hokej!

Blondýny, nebo brunety?

Musíte se ptát? To je snad jasné podle toho, co mám na hlavě!

Pamela Anderson, nebo David Hasselhoff?

Nejsem na holky, ale Pamela.

Hory, nebo moře?

Moře.

Divadlo, nebo kino?

Kino - mají moooc pohodlné sedačky.

James Bond, nebo Christian Grey?

Nemyslíte Doriana Greye? (Nikol evidentně není fanoušek Padesáti odstínu šedi) Christiana neznám. Každopádně James Bond.

Město, nebo venkov?

Město.

Posilovna, nebo gauč?

To je jako s tím divadlo/kino. Gauč!

Krkonošské pohádky, nebo Simpsonovi?

Podle nálady.

Proslavila jste se hlavně díky reality show Hotel Paradise a Vyvolení. Co Vám tahle zkušenost dala a co Vám naopak vzala?

Díky soutěži jsem se dostala do podvědomí lidí a díky tomu mohu dělat práci, kterou miluji - moderování. Bohužel jsem zafixovaná jako ‘ta holka z reality show’ a bude těžké změnit obrázek lidí na to, co umím a proč to dělám. Cesta bude dlouhá, každopádně věřím, že se z této role jednou dokážu vymanit.

Přátelíte se nebo se v současnosti scházíte s někým z těchto soutěží? Případně s kým?

Tyto soutěže působí na uměle vytvořeném fungování lidí vedle sebe a k tomu jsou schválně vybírané velmi rozdílné povahy. Já si do svého blízkého okruhu lidí vybírám úplně jiné typy lidí. Bohužel mi žádné přátelství ze soutěže nevydrželo, ale co tak občas zahlédnu na sociálních sítích, některým vydrželo a baví se dál. Což jim opravdu přeji.

Už to bude téměř rok, co jste zasnoubená s modelem Danielem Vojtěchem. Je svatba v dohlednu?

Ano jsem a je to nejšťastnější období mého života. Opravdu si ten pocit být zasnoubená užívám, ale se svatbou nespěcháme. Žijeme spolu už přes rok, takže to není z důvodu, že bychom si nebyli jistí. Chceme si svatbu užít se vším všudy, takže do toho půjdeme, až budeme finančně připraveni.

A co rodina, plánujete?

Když jsou dva lidé zamilování, určitě se těší na společnou budoucnost a umí si to spolu představit. My máme s Danielem pocit, že na děti není kam spěchat a oba je chceme mít až v době, kdy budeme opravdu připravení. Každopádně se bavíme o tom, že za pár let budeme mít ty nejroztomilejší a nejbaculatější děti.

Vždy jste říkala, že Vaším snem je stát se moderátorkou, což se Vám povedlo. Jak už jste zmiňovala, moderujete plesy a různé kulturní akce. Co Vás na tom nejvíc baví?

Moderování je výzva, zábava a adrenalin. Těším se na každé z nich a nejvíce mě láká moderovat právě plesy, kde je velkou výzvou moderovat tak, aby se bavili mladí, rodiče a také prarodiče a kde máte prostor odbočovat k různým historkám či k úplně jinému tématu. Samozřejmě tématické akce (golf, tunningové srazy či křty) mi také nevadí a užívám si to.

Za necelý měsíc Vás čeká moderování akce ČSSR vs. SSSR – Galavečer Fight Night Mythology, jak se těšíte na tuhle akci? Bude to pro Vás v něčem speciální?

Speciální rozhodně. Nejen, že na akci bude spoustu mých přátel, ale také je to první takto velká sportovní událost. Budu se muset nechat hodně zasvětit do bojových sportů a úspěchů sportovců. Těším se na novou zkušenost.

Máte ráda „namakané“ chlapy?

Moc ne. Ne že by můj snoubenec nebyl svalnatý, ale mám raději štíhlejší typy a moc namakaní chlapi mi přijdou anti-sexy.

A co si myslíte o ženách, které dělají bojové sporty? Jakým sportům se vlastně věnujete Vy?

Před ženami určitě smekám. Asi jako v každém sportu tím člověk musí žít. Závidím jim, že se nemusí bát v noci chodit domů, protože by nějakého úchyla skopaly do kuličky. Co se týče druhé části otázky, nevěnuji se sportu tolik, co bych chtěla, ale myslím, že s nedostatkem času má problém každý. Minulý rok jsem si udělala golfové osvědčení, takže letos začnu naplno hrát. Ráda cvičím jógu a chodím si zaběhat.

Proč by podle Vás měli lidé přijet na ČSSR vs. SSSR – Galavečer Fight Night Mythology?

Bude to úžasná akce plná skvělých sportovců. Rozhodně by lidé měli přijet podpořit Českou republiku, když budeme mít možnost postavit se proti Rusku. Organizace, co vím, je perfektní. Bude to událost, na kterou byste se měli přijet podívat!

 


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz