Největší hvězdy United Islands? Máte se na co těšit!


Pro tento festival jsou typické vycházející hvězdy ze zahraničí, ale nechybí ani české kapely. Celkem proběhne během tří dnů na 150 koncertů.

Monkey Business
Monkey Business

Mezinárodní hudební festival United Islands of Prague vypukne v našem hlavním městě 18. června a na sedmi pódiích potrvá až do 20. června. Lístky neshánějte, celý program je zdarma! Hlavní scéna bude v Kinského zahradě. A kdo že patří letos k největším lákadlům? Už to víme!

East India Youth
East India Youth

Těšte se na East India Youth, nizozemskou psychedelic-rockovou kapelu Birth of Joy, Alo Walu s chicagskou raperkou Shivani Ahluwalia nebo na polského Fismolla. Z domácích jmenujme třeba klasiky Monkey Business, electroswing-funkové shooting stars Mydy Rabycad, PSH Live Band, Lenku Dusilovou a Baromantiku, Zrní, DVA, Monikino Kino či Lanugo.

Lenka Dusilová
Lenka Dusilová

Zatímco největší hvězdy zahrají v Kinského zahradě, na Střeleckém ostrově se můžete zaposlouchat do jazzu. Na Kampě si užijí příznivci world music, Dětský ostrov bude plný taneční hudby a hip hopu. Ti nejodvážnější si navíc mohou ověřit, co umí oni sami, a to na Janáčkově nábřeží, kde vznikne svobodné pódium Open Mike.


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz