Na Sychrově se bude letos hledat poklad Medvědího klanu, přidáte se?


Letos v létě je pro vás na zámku Sychrov připraven netradiční program. Hledání pokladu Medvědího klanu je příjemná hra pro celou rodinu, díky které si můžete zpestřit váš pobyt na zámku a za hezkého počasí strávit v zámeckém parku klidně i několik hodin.

Zámek Sychrov

Objekt ze 17. století je od roku 1995 národní kulturní památkou a nachází se v obci Sychrov nedaleko Liberce. Oblíbený zámek pro vás letos kromě tradičních prohlídek nachystal příjemné překvapení.

Zámek Sychrov

Cesta za pokladem je dobrodružná hra, při níž musíte s pomocí mapy Země Medvědího klanu najít tajný kód, který vám otevře cestu k pokladu. Když objevíte místo, kde se nachází truhla, máte pak šanci získat díl z jejího vzácného obsahu Medvědího klanu. Patřit vám bude tím větší díl, čím více ze tří čísel kódu objevíte.

Zámek Sychrov

Rodinné vstupné 240 korun zahrnuje vstup do zámeckého parku, mapu s vyznačenou cestou za pokladem, vstupné na výstavy a podíl na pokladu, což je... POZOR SPOILER! KDO SE CHCE NECHAT PŘEKVAPIT, PRÁVĚ PŘESTÁVÁ ČÍST DÁL! Nedočkavcům prozradíme, že za každý kód získáte jednu pohlednici Medvědího klanu a za celý tajný kód na vás pak čeká speciální pexeso Medvědího klanu!


Hlavní partneři projektu Kultura.cz
Mediální partneři projektu Kultura.cz
Ostatní partneři projektu Kultura.cz